Новини
03 Вересня, 2021 р., 09:15
Як комунікувати громаді із зовнішнім та внутрішнім оточенням?
02 Вересня, 2021 р., 16:49
Вперше у Вінниці проходитиме масштабна подія "АГРО-Вінниця". Пройде вона 7-9 вересня на базі аеропорту "Вінниця". Подія збере близько 200 українських виробників та дилерів сучасних сільськогосподарських машин.
Виставку організовано ТОВ "ТД "Промфінінвест" - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні "АГРО". Співорганізаторами виступили – Вінницька обласна Рада, Вінницька міська рада та Вінницька обласна державна адміністрація.
На виставці буде презентуватися широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Також буде показ техніки в роботі, це дасть можливість оцінити ґрунтообробну техніку.
"Україна - аграрна країна. Аграрний сектор перебуває на підйомі, тому попит на аграрну техніку і обладнання величезний. Після 17 років успішного проведення масштабної аграрної виставки в Києві, ми вирішили йти в регіони. Вінниччина є прикладом одного з найпотужніших агропромислових комплексів, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції. Саме тут, під час нової виставки "АГРО-Вінниця", ми покажемо не лише сучасну техніку, а і як вона працює безпосередньо в полі", - коментує організатор виставки Олександр Погребний.
Виставка популярна серед аграріїв, та є хорошим майданчиком для запровадження інноваційних рішень в агропромисловій сфері.
Для учасників виставки "АГРО-Віницця" буде організовано кулінарний фестиваль вуличної їжі, тематичні фотозони та солодкі сюрпризи.
До локацій виставки 7-8 вересня можна доїхати безкоштовно. Курсуватимуть автобуси за маршрутом: "Центральний автовокзал – Міжнародний аеропорт "Вінниця". Від Центрального автовокзалу автобуси виїжджатимуть о 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 та 16:30.
З міжнародного аеропорту "Вінниця" автобуси відправлятимуться за наступним графіком: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30:14:30, 15:30, 17:30 та 18:30.
01 Вересня, 2021 р., 08:20
Шановні учні, педагоги та батьки!
30 Серпня, 2021 р., 15:52
30 серпня розпочав свою роботу круглий стіл «Соціальні права та їхній захист адміністративним судом. Проблемні аспекти», в якому взяв участь голова Вінницької районної ради Ігор Шутак. Його мета - виявлення проблем соціального розвитку в регіоні та сприяння захисту соціальних прав людини та громадянина. У відкритті взяв участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, а також представники органів місцевого самоврядування Вінниччини, керівники організацій, що забезпечують соціальний захист громадян, судді, юристи, науковці та депутати.
30 Серпня, 2021 р., 10:19
28 серпня голова районної ради Ігор Шутак на запрошення очільника громади Михайла Демченка долучився до урочистих подій Стрижавської громади. Цьогоріч Стрижавська громада вперше великою родиною святкувала День громади. З нагоди свята в цей день відбувся Фестиваль традиційної культури «Стрижфест-2021».
29 Серпня, 2021 р., 08:30
Шановна Олено Борисівно!
29 Серпня, 2021 р., 08:30
Шановна Ольго Федорівно!
29 Серпня, 2021 р., 08:14
Сьогодні вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
28 Серпня, 2021 р., 10:43
27 серпня 2021 року відбулось відкриття знакової мистецької події в Україні, найвідомішого фестивалю Вінниччини OPERAFEST TULCHYN.
27 Серпня, 2021 р., 18:54
«Культурний ресурс - нова парадигма розвитку громад». Саме такою була тема сьогоднішньої конференції, яка проходила в Тульчинській міській раді.