Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

6 сесії

Порядок денний
чергової 6 сесії районної ради 8 скликання

13 травня 2021 року

Результати поіменного голосування чергової 6 сесії
районної ради 8 скликання
 - у форматі.rar
у форматі.zip 

Дата оприлюднення рішень:   18-19 травня 2021 року

1. №166 Про звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо фінансування проєкту реконструкції аеродрому КП «Аеропорт Вінниця»знято з контролю.

2. №167 Про затвердження Програми використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2021 рік. - знято з контролю.

3. №168 Про план роботи районної ради 8 скликання на 2021 рік. - знято з контролю.

4. №169 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

5. №170 Про затвердження розпоряджень Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період. - знято з контролю.

6. №171 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання № 71 від 22 грудня 2020 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2021 рік» (із змінами) - у форматі.rar, у форматі.zip- знято з контролю.

7. №172 Про затвердження розпоряджень голови Оратівської районної державної адміністрації, прийнятих у міжсесійний період - знято з контролю

8. №173 Про затвердження звіту про виконання Оратівського районного бюджету за 2020 рік - у форматі.rarу форматі.zip.

9. №174 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання №5 від 24 листопада 2020 року «Про оплату праці голові районної ради 8 скликання».

10. №175 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання №7 від 24 листопада 2020 року «Про оплату праці заступнику голови районної ради 8 скликання».

11. №176 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №38 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Іллінецької районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради». - знято з контролю.

12. №177 Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально-важливі послуги населенню та яким буде продовжуватись оренда об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району без проведення аукціону.

13. №178 Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедури ліквідації Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

14. №179 Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання № 884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».

15. №180 Про ліквідацію Комунального підприємства «Економресурси» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

16. №181 Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 11.03.2021 року №157 «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу Оратівської районної ради, яке знаходиться в постійному безоплатному користуванні, на баланс Оратівської територіальної громади та Вінницької районної ради». знято з контролю.

17. №182 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Оратівської територіальної громади. знято з контролю.

18. №183 Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Іллінецької територіальної громади. знято з контролю.

19. №184 Про внесення змін до рішення 22 сесії Іллінецької районної ради 7 скликання від 07 грудня 2017 року «Про  передачу бюджетної установи - Іллінецька дитяча музична школа зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Іллінецького району в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади». знято з контролю.

20. №185 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Літинської територіальної громади. знято з контролю.

21. №186 Про передачу майна відділу освіти Літинської районної державної адміністрації, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

22. №187 Про передачу майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Турбівської територіальної громади. знято з контролю.

23. №188 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Тиврівської територіальної громади. знято з контролю.

24. №189 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району. знято з контролю.

25. №190 Про внесення змін в рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 11.03.2021 року №155 «Про передачу рухомого та нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району». знято з контролю.

26. №191 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської територіальної громади. знято з контролю.

27. №192 Про передачу майна комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради», що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Стрижавської територіальної громади. знято з контролю.

28. №193 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Лука-Мелешківської територіальної громади.

29. №194 Про передачу нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району на баланс Вінницької районної ради. знято з контролю.

30. №195 Про затвердження передавального акту Літинської районної ради -  
у форматі.rar , у форматі.zip. 
знято з контролю.

31. №196 Про затвердження передавального акту Липовецької районної ради - 
у форматі.rarу форматі.zip
знято з контролю.

32. №197 Про затвердження передавального акту Оратівської районної ради - 
у форматі.rar, у форматі.zip. 
знято з контролю.

33. №198 Про затвердження передавального акту Погребищенської районної ради - 
у форматі.rarу форматі.zipзнято з контролю.

34. №199 Про затвердження передавального акту Тиврівської районної ради - 
у форматі.rarу форматі.zip
- знято з контролю.

35. №200 Про затвердження передавального акту Іллінецької районної ради - 
у форматі.rarу форматі.zip. - 
знято з контролю.

36. №201 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

37. №202 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с-ще Погребище Перше Погребищенської  міської ради Вінницького району Вінницької області (до об’єднання Адамівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області).

38. №203 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Малинки на території Педосівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

39. №204 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Педоси на території Педосівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

40. №205 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Васильківці Спичинецької сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

41. №206 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Спичинці Спичинецької сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

42. №207 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Демидівка на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області (Гніванська міська об’єднана територіальна громада).

43. №208 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Могилівка на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області (Гніванська міська об’єднана територіальна громада).

44. №209 Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Скитка Скитківської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

45. №210 Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Теклинівка Скитківської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

46. №211 Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Хороша Скитківської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

47. №212 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Великі Крушлинці на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

48. №213 Про зняття з контролю районних програм та Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання відповідних Програм.

49. №214 Про зняття з контролю рішень районної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь