Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

7 сесії

Порядок денний
чергової 7 сесії районної ради 8 скликання

19 серпня 2021 року

Результати поіменного голосування чергової 7 сесії
районної ради 8 скликання
 - у форматі.rar
у форматі.zip 

Дата оприлюднення рішень:    26 серпня 2021 року

 1.  №215 Про звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо належної організації та забезпечення виплат субсидій.
 2. №216 Про звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Верховної ради України про ухвалення пакету законопроектів щодо малої приватизації №№4572, 4573,4574 і 4575. - знято з контролю.
 3. Про звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Верховної ради України про ухвалення закону №5599 про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів) - рішення не прийнято.
 4. №217 Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району. - знято з контролю.
 5. №218 Про стан виконання заходів районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2022 року за 2020 рік.знято з контролю.
 6. №219 Про стан заходів районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень  на 2019-2021 роки. - знято з контролю.
 7. №220 Про стан виконання заходів районної Програми забезпечення виконання рішень судів до 2022 року.
 8. №221 Про стан виконання районної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру та ліквідації їх наслідків на території  Вінницького району на 2020-2024 роки.
 9. №222 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 10. №223 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання № 71 від 22 грудня 2020 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2021 рік» (із змінами) - у форматі .rar, у форматі .zip- знято з контролю.
 11.  №224 Про передачу майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Іллінецької територіальної громади. знято з контролю.
 12. №225 Про передачу майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Вороновицької територіальної громади.знято з контролю.
 13. №226 Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Літинської територіальної громади до сфери управління Літинської селищної ради Комунального підприємства Літинської районної ради «Літинська районна аптека».
 14. №227 Про внесення змін до додатку 5 рішення 13 сесії районної ради 6 скликання від 01.03.2012 року № 65 «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власність територіальних громад сіл, селищ Вінницького району», зі змінами
 15. №228 Про затвердження акта приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.знято з контролю.
 16. №229 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с. Обозівка на території Погребищенської  міської ради Вінницького району Вінницької області (до об’єднання Збаржівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області).
 17. №230 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с. Збаржівка на території Погребищенської  міської ради Вінницького району Вінницької області (до об’єднання Збаржівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області).
 18. №231 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с. Травневе на території Погребищенської  міської ради Вінницького району Вінницької області (до об’єднання Збаржівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області).
 19. №232 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с. Розкопане на території Погребищенської  міської ради Вінницького району Вінницької області (до об’єднання Розкопанської сільської ради Погребищенського району Вінницької області).
 20. №233 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с. Зеленянка на території Зарудинецької  сільської ради Немирівського району Вінницької області.
 21. №234 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с.Сокиринці на території Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.
 22. №235 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с.Майдан-Чапельський на території Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.
 23. №236 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с.Хижинці на території Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.
 24. №237 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту с.Лука-Мелешківська Вінницького району Вінницької області.
 25. №238 Про встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Іванівка Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 26. №239 Про встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Цвіжин Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 27. №240 Про встановлення (зміни) межі населеного пункту села Бохоники на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 28. №241 Про встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Слобода-Дашковецька Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 29. №242 Про встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Майдан Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 30. №243 Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 8 скликання № 209 від 13 травня 2021 року «Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Скитка Скитківської сільської ради  Липовецького району Вінницької області».
 31. №244 Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 8 скликання № 210 від 13 травня 2021 року «Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Теклинівка Скитківської сільської ради  Липовецького району Вінницької області».
 32. №245 Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 8 скликання № 211 від 13 травня 2021 року «Про затвердження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Хороша Скитківської сільської ради  Липовецького району Вінницької області».
 33. №246 Про зняття з контролю рішень районної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь