Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

2 сесії

Порядок денний
сесії районної ради 8 скликання

22 грудня 2020 року

Результати поіменного голосування 2 сесії
районної ради 8
 скликання - у форматі.rar
у форматі.zip 

Дата оприлюднення рішень: 24 грудня 2020 року

1. №12 Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноваженьна 2019-2021 роки. - знято з контролю.

2. №13 Про продовження дії Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки до 2022 року.

3. №14 Про продовження дії Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки до 2022 року. знято з контролю.

4. №15 Про продовження дії районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки до 2022 року.

5. №16 Про продовження дії районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період з 2020 року до 2022 року. - знято з контролю.

6. №17 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

7. №18 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

8. №19 Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання  № 1073 від 24 грудня 2019 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» (із змінами) - знято з контролю.

9. №20 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації від 15 грудня 2020 року №381 «Про вихід із засновників закладів загальної середньої освіти».

10. №21 Про внесення змін до рішення 31 сесії Літинської районної ради 7 скликання від  11.12.2019 р. №  615 «Про районний бюджет на 2020 рік» - знято з контролю.

11. №22 Про внесення змін до рішення сесії Іллінецької районної ради7 скликання від  18.12.2019 р. № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

12.№23 Про затвердження розпоряджень Тиврівської районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

13. №24 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

14. №25 Про прийняття до районного бюджету у 2021 році міжбюджетних трансфертівз місцевих бюджетів.знято з контролю.

15. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича - рішення не прийнято.

16. №26 Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної радиЗаводяна Андрія Олександровича - знято з контролю.

17.№27 Про виплату щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Гавурі Оксані Анатоліївні - знято з контролю.

18. №28 Про доручення голові районної ради здійснювати в міжсесійний період повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

19. №29 Про доручення голові  Вінницької районної ради укладати в міжсесійний період договори та інші цивільно-правові угоди.

20. №30 Про скасування рішень 51 сесії Іллінецької районної ради від 26.11.2020 року.

21. №31 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Іллінецької районної ради. - знято з контролю.

22. №32 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Липовецької районної ради. - знято з контролю.

23. №33 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Літинської районної ради. - знято з контролю.

24. №34 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Немирівської районної ради. - знято з контролю.

25. №35 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Оратівської районної ради. - знято з контролю.

26. №36 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Погребищенської районної ради. - знято з контролю.

27. №37 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Тиврівської районної ради. - знято з контролю.

28. №38 Про початок реорганізації Іллінецької районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області. - знято з контролю.

29. №39 Про початок реорганізації Липовецької районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області. - знято з контролю.

30. №40 Про початок реорганізації Літинської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області. - знято з контролю.

31. №41 Про початок реорганізації Немирівської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області. - знято з контролю.

32. №42 Про початок реорганізації Оратівської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області.знято з контролю.

33. №43 Про початок реорганізації Погребищенської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області. - знято з контролю.

34. №44 Про початок реорганізації Тиврівської районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради Вінницької області.

35. №45 Про припинення Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради шляхом ліквідації.  знято з контролю.

36. №46 Про відміну рішення 70 сесії районної ради 7 скликання«Про реорганізацію Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради в Комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Вінницької районної ради».

37. №47 Про припинення Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради шляхом ліквідації.

38. №48 Про припинення Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради шляхом ліквідації.

39. №49 Про припинення Комунальної установи «Оратівський районний Будинок культури» шляхом ліквідації.

40. №50 Про  відмінурішення 41 сесії Немирівської районної ради 7 скликання від 20.10.2020 року «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради нежитлових будівель, індивідуально-визначеного майна та земельних ділянок».

41. №51 Про внесення змін до рішення 35 сесії Літинської районної ради 7 скликання № 707 від 23.10.2020 року «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району до комунальної власності Літинської селищної об’єднаної територіальної громади».

42. №52 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.знято з контролю.

43. №53 Про внесення змін до рішення 70 сесії районної ради 7 скликання№176 від 29.09.2020 року «Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності». - знято з контролю.

44. №54 Про затвердження договору безоплатного тимчасовогокористування майном, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, укладений з Вінницькою районною державною адміністрацією міжсесійний період. - знято з контролю.

45. №55 Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ районуу комунальну власність територіальних громад.знято з контролю.

46. №56 Про передачу закладів освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальних громад.знято з контролю.

47. №57 Про передачу закладів освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади до сфери управління Вінницької міської ради. - знято з контролю.

48. №58 Про передачу закладів охорони здоров’я та освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Липовецькій територіальній громаді. - знято з контролю.

49. №59 Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького районудо комунальної власності Літинській селищній  територіальній громаді. - знято з контролю.

50. №60 Про передачу майна зі спільної власності територіальнихгромад Вінницького районудо комунальної власності Іллінецької міської територіальної громади. - знято з контролю.

51. №61 Про передачу зі спільної власності територіальних громад Вінницького району майна (майнових прав) в комунальну власність Іванівської сільської територіальної громади. - знято з контролю.

52. №62 Про передачу нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна закладів охорони здоров’я та культури з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади. - знято з контролю.

53. №63 Про передачу закладів освіти, культури, охорони здоров’я та комунальних установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького районудо комунальної власності Дашівської селищної територіальної громади. - знято з контролю.

54. №64 Про передачу у комунальну власність Сутисківської територіальної громади та до сфери управління Сутисківської селищної ради закладів освіти, охорони здоров’я, культури  та іншого індивідуально визначеного майна. - знято з контролю.

55. №65 Про передачу із спільної власності територіальних громад Вінницького району у комунальну власність  Лука-Мелешківської територіальної громади «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

56. №66 Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедури ліквідації Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради - втратило чинність.

57. №67 Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання № 884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунальногопідприємства «Саланг» Вінницької районної ради» - втратило чинність.

58. №68 Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.

59. №69 Про зняття з контролю рішень районної ради.

60. №70 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2020 рік та затвердження відповідної Програми на 2021 рік. - знято з контролю.

61. №71 Про районний бюджет Вінницького району на 2021 рік. - знято з контролю.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь