Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

#ЦПД_виявляє:

Дата: 17.04.2024 13:43
Кількість переглядів: 65

Фото без описуМаніпуляція

❌ «Найбільший корабель Військово-Морських Сил України гниє в Миколаєві. Він уособлює систематичну неспроможність корумпованого режиму після перевороту на Майдані працювати на зміцнення України і ставити на перше місце добробут її народу», – ірландський журналіст Чей Боуз написав у X.

Дезінформація

❌ «росіяни, всупереч пропаганді на Заході, дуже добре ставилися до всіх, хто добровільно йшов до них і здавався в полон. Насправді українських солдатів, ймовірно, краще годували і надавали кращу медичну допомогу, ніж коли вони перебували у складі власних збройних сил», – заявив американський оглядач Дуглас Макгрегор.

Фейк

❌ Американський економіст Джеффрі Сакс заявив: «Коли уряд віктора януковича став на заваді розширенню НАТО, оскільки він мудро вірив у нейтралітет України як мосту між нервовою росією та експансіоністським військовим Альянсом США, Штати скинули його в лютому 2014 року».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь