Найчастіші питання щодо протезування рук.
Cьогодні поговоримо про найчастіші запитання, які виникають на тему протезування рук.
Хто виготовляє протези рук?
В Україні є багато підприємств, які виготовляють протези рук у різних областях.
Важливо пам’ятати:
Не всі підприємства володіють технологією виготовлення біонічних протезів, а також протезів при ампутації на рівні плеча. Тому усі деталі варто уточнювати, зателефонувавши до представників підприємства.
Також перед прийняттям фінального рішення людині варто поспілкуватися з кількома протезистами, аби мати повну і достовірну інформацію з усіх питань.
Чи потрібно якось готувати куксу до протезування?
Варто розуміти, що успіх протезування напряму залежить від підготовки до нього. Якщо у вас є можливість попрацювати з ерготерапевтом - це варто зробити.
Загалом, одразу після загоєння рубця необхідно розпочати компресійну терапію та формування кукси. Збереження амплітуди рухів є другим важливим елементом. Масаж рубця та робота над десенситизацією шкіри допоможуть швидше звикнути до куксоприймальної гільзи.
Чи можу я отримати будь-який протез за державною програмою?
Протезування в Україні є безоплатним і його забезпечують за кошти з державного бюджету. Безоплатно протези можуть отримати не лише військові, а й цивільні громадяни, які постраждали внаслідок воєнних дій. Для військових гранична вартість протеза, яку покриває держава, втричі вища. Максимальна компенсація вартості — 2 млн грн. Ця сума дозволяє гарантувати високу функціональність протеза.
Але важливо знати:
Держава оплачує протезування (та подальше обслуговування) таких протезів, які входять до переліку затвердженому Держлікслужбою (відповідають певним стандартам якості). І це потрібно враховувати.
Якщо ви шукаєте інформацію про існуючі підприємства з протезування в різних областях України - на нашому сайті ми вже зібрали ці дані для вас у зручній формі!
#протезування #protezhub #допомога