Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Дата: 14.02.2024 14:52
Кількість переглядів: 63

Фото без описуМінцифра спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.

«Цифрова трансформація регіонів — одна з пріоритетних цілей Мінцифри. Команди CDTO — заступників із цифровізації — реалізували понад 200 проєктів у регіонах, з них 30 — це корисні сервіси для громад, як-от е-кабінет ветерана, е-черга в ЦНАПАх, чатботи для пошуку роботи, інструменти е-демократії. Новий освітній серіал дасть змогу залучити більше лідерів на місцях та масштабувати кількість ефективних проєктів на рівні громад», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Кожна із серій описує окремий крок до реалізації змін — від теоретичних знань до практичних порад з основ проєктного менеджменту. Під час перегляду глядачі отримають практичні поради та шаблони — від виявлення ключових проблем та потреб до пошуку оптимальних рішень, ефективного планування й управління ресурсами. А також дізнаються:

🟢 як виявити потреби людей навколо та знайти оптимальне рішення;

🟢 як шукати ресурси та фінанси для проєкту;

🟢 як ефективно спланувати, реалізувати й завершити проєкт;

🟢 як використати здобуті знання на практиці.

«Освітній серіал — продовження проєкту "Впливові", завдяки якому 150 локальних лідерів з громад по всій Україні набули практичного досвіду в розробці проєктів для розвитку своїх громад. Паралельно з тим, як проєкт набирав обертів, ми бачили все більший відгук і запит з регіонів на навчання та менторство. Саме тому вирішено зробити загальнодоступною ту інформацію, яку отримували учасники проєкту, щоб кожен умотивований і небайдужий до долі своєї громади українець зрозумів, що особисто він може ініціювати реальні зміни. Це найбільша цінність і цього проєкту, і всіх, які робить Українська академія лідерства, — показати, що кожен може впливати на розвиток свого міста, регіону та України загалом», — прокоментував керівник проєкту «Впливові», проєктний менеджер Української академії лідерства Богдан Кохан.

«Команда EasyBusiness вже близько 10 років працює над проєктами для розвитку країни та віднедавна — трансформацією регіонів та громад. Так, освітній серіал “Як створювати проєкти у громадах” — удосконалена версія курсу, який пройшли більш ніж 150 молодих людей з 25 громад. Частина з них вже успішно впроваджує проєкти. Ми певні, що поява серіалу на Дія.Освіта допоможе залучити ще більше активної молоді, яка прагне покращити свій регіон», — відмітив проєктний менеджер ГО EasyBusiness Ярослав Жидик.

Переглядайте освітній серіал за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.../how-to-create-projects-in...

Після проходження курсу зможете отримати сертифікат.

Освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проєкту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» в партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього освітнього серіалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Міністерство цифрової трансформації України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь