Доказово про зиму на протезах.
Ймовірність отримати травму через падіння взимку у людей на протезах вища.
Розповідаємо про деякі моменти, які варто брати до уваги:
Взуття, яке не ковзає або спеціальні насадки
Найкращим видом підошви для зими є гумова підошва. Також існують спеціальні гумові насадки, які можна придбати у магазинах чи відділах спортивних товарів. Розмір взуття варто обирати на 1/2 більше, з розрахунком на теплу панчоху (в тому числі і на протез).
Телефон понинен бути заряджений
Варто інвестувати у павербанк для того, щоб телефон завжди був заряджений. Якщо навіть людина послизнеться, впаде та не зможе підвестись, а навколо нікого не буде, то зателефонує та попросить про допомогу.
Тренування близько до дому
Не варто одразу пробувати підкорювати Еверест. Особливо це стосується людей, які вперше користуються протезом. Взимку необхідно починати з малого, поступово збільшувати відстані. Краще потренуватись ходити по снігу біля дому, а потім вже далі.
Планування наперед та оцінювання обстановки
Взимку особливо важливо планувати маршрут заздалегідь, підбирати додаткові допоміжні засоби за потреби. Пересуватись повільніше - це норма. Основна мета - безпечно дістатися з пункту А до пункту Б, а не пройти найскладніший шлях.
Навчання падінню
Ймовірність падіння вимку є високою, навіть для тих, хто не пересувається на протезах. Важливо тренуватись падати так, щоб було менше ушкодженнь. Якщо людина все ж впала, то не варто спішити підводитись - необхідно зупинитись та перехопити подих, а далі спланувати процес переходу у положення сидячи чи стоячи.
#bazaznan_protezhub Protez Hub