Вінницька районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт "Реабілітація травм війни".

Дата: 22.12.2023 09:37
Кількість переглядів: 153

Фото без опису👩‍⚕ Мета проєкту "Реабілітація травм війни" - підтримувати впровадження в Україні якісної та доказової реабілітації для всіх, хто цього потребує. В рамках проєкту ми охоплюємо і освітню складову - ви вже знаєте про організовані нашою командою конгреси, навчальні семінари, вебінари та тренінги. Але наша мета ще амбітніша - модернізувати освіту для фахівців з реабілітації та підвищити кваліфікацію уже практикуючих спеціалістів.

Саме тому проєкт підтримав розроблення та впровадження базових дисциплін підготовки фізичних терапевтів та ерготерапевтів у вишах України з врахуванням передової міжнародної практики, сучасних підходів до навчання та нашого актуального контексту. Сьогодні поговоримо про кроки в напрямку поліпшення якості додипломної підготовки фізичних терапевтів.

❓ Для кого ми це робимо?

Для викладачів та студентів закладів вищої освіти, в яких проходить навчання за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія, зокрема підготовка фізичних терапевтів.

❓ Завдання, що реалізувалися:

🟡 Під супервізією та менторством іноземних експертів розробити навчальні дисципліни з пакетом матеріалів, необхідних для якісного викладання;

🟡 Впровадити розроблені освітні дисципліни у вищі навчальні заклади, проаналізувати ефективність та поширити досвід серед інших закладів вищої освіти України.

❓ Які дисципліни буде впроваджено за результатами програми?

З фізичної терапії розробляються дві університетські дисципліни: “Доказово-інформована практика та клінічне мислення у фізичній терапії”; “Фізична терапія травм війни”.

Які університети беруть участь у програмі?

Наразі це такі заклади:

🔸 Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського та Кафедра фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК

🔸 Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

🔸 Хмельницький національний університет ХНУ

🔸 НУФВСУ/National University of Ukraine on Physical Education and Sport

🔸 Дніпровський державний медичний університет Dnipro State Medical University

🔸 Хортицька національна академія

🔸 Сумський державний університет

🔸 Український католицький університет UCuniversity

🔸 СумДПУ імені А.С.Макаренка

❓ Хто з іноземних фахівців вже залучений?

В напрямку “Доказово-інформована практика та клінічне мислення у фізичній терапії”:

🔸 докторка Шерил Вайтинг (Cheryl Whiting), лекторка, тренерка та освітня консультантка (докторантура Відкритого університету, Великобританія)

🔸 доктор Джон Хеммонд (John Hammond), завідувач кафедри реабілітології факультету охорони здоров’я, соціальної допомоги та освіти (Кентерберійський університет Крайст-Черч, Великобританія)

В напрямку “Фізична терапія травм війни”:

🔸 докторка та магістерка Корнелія (Нел) Анна Барт (Cornelia (Nel) Anne Barth), фізична терапевтка та координаторка Cochrane Switzerland. Технічна керівниця реабілітації з багаторічним досвідом роботи: працювала в клінічних службах, керувала програмами, викладала та досліджувала в Африці, Азії та на Близькому Сході, а також у штаб-квартирі Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Женеві. Має експертизу в посиленні реабілітації в умовах слабких систем охорони здоров’я, особливо в контексті тривалих конфліктів і обмежених ресурсів.

❓ Як до проєкту можуть долучитися університети або фахівці?

Ми будемо поширювати наш досвід та допомагати імплементувати розроблені курси в вишах України. Зголошуйтеся, якщо вам цікаво, у приватних повідомленнях, і ми формуватимемо списки навчальних закладів для участі в програмі наступного року!

__________________________

Проєкт «Реабілітація травм війни в Україні» реалізується за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, European Union in Ukraine та Nova Ukraine.

#реабілітація #реабілітаціятравмвійни


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь