#ПитанняВідповіді
Національна служба здоровʼя України продовжує відповідати на поширені питання. Сьогодні про внесення даних щодо реабілітації в ЕСОЗ.
Який функціонал доступний для супроводу надання реабілітаційної допомоги в ЕСОЗ?
На першому етапі цифровізації лікарі ФРМ, а також фізичні терапевти та ерготерапевти будуть вести індивідуальний реабілітаційний план пацієнта, вносити електронні медичні записи (зокрема е-направлення, процедури, спостереження та план лікування) про реабілітаційні втручання, результати обстежень, допоміжні засоби реабілітації та інші необхідні дані до ЕСОЗ.
Зауважимо, що у разі, коли фахівці МДРК не зареєстровані в ЕСОЗ (логопеди, психологи та ін.) і тому не мають технічної можливості вносити записи з реабілітації до ЕСОЗ, такі записи за них вносять лікарі ФРМ, які очолюють мультидисциплінарну реабілітаційну команду.
Хто може виписати е-направлення пацієнту в рамках плану лікування?
На основі призначень, що були створені у плані лікування, фахівець з реабілітації може створити електронне направлення на послуги з реабілітації.
Зокрема, це можуть зробити:
- сам автор плану лікування і призначень,
- інші фахівці, до яких звертається пацієнт та яким надає відповідні доступи до плану лікування.
Більше інформації про облік та документування реабілітаційних послуг ви можете дізнатися в онлайн-курсі "Документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)", який доступний за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/course/view.php?id=185
Стежте за новинами на каналах Академії НСЗУ, де ви дізнаєтеся про нові курси та матеріали:
Телеграм канал - https://t.me/academy_NSZU
Вайбер канал - bit.ly/3ErX5uw