Вінницька районна рада
Вінницька область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Національна служба здоров’я продовжує відповідати на питання, які ви нам залишаєте. Сьогодні відповідаємо на запитання щодо роботи з персональними даними пацієнта.

Дата: 20.06.2023 11:21
Кількість переглядів: 28

#ПитанняВідповіді

Національна служба здоров’я продовжує відповідати на питання, які ви нам залишаєте. Сьогодні відповідаємо на запитання щодо роботи з персональними даними пацієнта.

❓ Чи можна надавати медичну допомогу особі, яка не надала згоду на обробку своїх персональних даних?

✔️ Так, оскільки обробка персональних даних пацієнтів не залежить від надання чи не надання ними згоди на обробку персональних даних. Обробка їх персональних даних здійснюється на підставі дозволу, наданого законом, та необхідна для виконання обов’язку володільця персональних даних, який передбачений законом (пункти 2 та 5 частини першої статті 11 Закону України “Про захист персональних даних”).

❓ Чи можна медичним працівникам надавати за місцем роботи або навчання пацієнта інформацію про його діагноз та методи лікування, якщо надійшов такий запит? Ні, це заборонено Законом України “Основи законодавства України про охорону здоров'я”.

✔️ Виняток ставлять лише випадки коли пацієнт (його законний представник) надали згоду на розголошення такої інформації або самі запитали її для пред’явлення за місцем роботи/навчання.

Більше інформації про роботу з персональними даними ви знайдете у курсі Академії НСЗУ “Захист персональних даних при роботі з ЕСОЗ”, який доступний за посиланням: https://academy.nszu.gov.ua/enrol/index.php?id=131

Стежте за новинами на каналах Академії НСЗУ, де ви дізнаєтеся про нові курси та матеріали:

➡️Телеграм канал - https://t.me/academy_NSZU

➡️Вайбер канал - bit.ly/3ErX5uw


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь