21 листопада – День Гідності та Свободи!!!
Незалежність, гідність, свобода, Батьківщина, священний обов’язок, незламність - для кожного українця, з покон віків це не просто слова.
Саме тому у нас була не одна революція - революція на граніті, помаранчева революція та революція гідності.
Цьогоріч українці відзначають День Гідності та Свободи в умовах війни. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, взаємодопомоги та безстрашності. Ми знову об’єдналися заради боротьби за Незалежність та демократичні цінності.
Для Українського народу «Гідність» і «Свобода» - це не просто слова, а цінності, за які найкращі люди країни - Герої Небесної сотні, наші захисники і захисниці - сплатили і продовжують сплачувати найвищу ціну.
Вистояли і перемогли на Майдані, вистоїмо і переможемо у війні з російським агресором за право бути Україною та українцями, за нашу гідність, свободу, демократію, незалежність і територіальну цілісність.
Свобода та Гідність українців не вимірюються роками. Ми боремося за право бути вільною нацією вже кілька століть, і робитимемо це аж до повної нашої перемоги!
Слава Україні!
Слава нації!