Вінницька районна рада
Вінницька область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи можна рибалити на орендованих водоймах?

Дата: 19.09.2022 11:41
Кількість переглядів: 83

Держрибагентство продовжує серію публікацій про особливості правил риболовлі на водоймах України. Сьогодні розповімо вам чи можна рибалити на орендованих водоймах.

Детальну інформаційну картку можна завантажити прямо тут https://bit.ly/3qJhByY. Уважно ознайомтеся з інформацією, щоб уникнути непорозумінь чи можливих конфліктних ситуацій під час риболовлі на орендованих водоймах.

Водним кодексом України забороняється обмеження загального водокористування, у тому числі любительського і спортивного рибальства, у зв’язку з перебуванням земельних ділянок прибережних захисних смуг (пляжної зони) у користуванні юридичних або фізичних осіб, крім випадків, передбачених законом.

До таких випадків, зокрема, належить здійснення любительського лову на водних об’єктах, наданих в оренду, що регулюється статтею 51 Кодексу.

Відповідно до статті 47 Кодексу на водних об'єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об'єкт в оренду.

Водокористувач, який узяв водний об'єкт в оренду, зобов'язаний доводити до відома населення умови водокористування, а також про встановлені обмеження загального водокористування, у тому числі любительського і спортивного рибальства, на водному об'єкті, наданому в оренду.

Орендарі водного об'єкта зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування, в тому числі любительського і спортивного рибальства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь