1 вересня школярі та студенти, як і щороку, відзначають День знань.
Для кожного з нас 1 вересня - це символ нових перспектив і можливостей.
Для першокласників - це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків.
Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою і даруванням квітів вчителям. А у вищих навчальних закладах студенти вже з 1 вересня ходять на лекції та семінари.
На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.
Днем знань - всенародне свято мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.
День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Цей день єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.
Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.
Бажаємо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!
Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Щиро бажаємо всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків. Нехай доля усміхається вам у всіх ваших починаннях! Нехай ваші серця наповнюються чистими бажаннями, світлими роздумами, твердими знаннями, а життя – тільки добрими справами!