Депутати 7 скликання

Список депутатів районної ради 7 скликання

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Від якої партії обраний

1

Бабійчук Олег Миколайович

Вінницька районна організація Народної партії

2

Бахнівський Валентин Станіславович

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

Болебрух Володимир Васильович

Вінницька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

4

Бондар Віталій Олександрович

Вінницька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

5

Вайн Євген Дмитрович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

6

Висловський Руслан Миколайович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок»у Вінницькому районі Вінницької області

7

Гаврилюк Лілія Борисівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

8

Герцун Петро Михайлович

Вінницька районна організація Народної партії

9

Гудзь Марія Петрівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

10

Гуменюк Василь Панасович

Вінницька районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

11

Демченко Михайло Іванович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

12

Єфімов Володимир Михайлович

Вінницька районна організація Народної партії

13

Закревська Тетяна Петрівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14

Земелева Лариса Анатоліївна

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

15

Катілов Василь Йосипович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

16

Мазай Людмила Михайлівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17

Марущак Віктор Іванович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

18

Марценюк Людмила Іванівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

19

Мельник Олександр Володимирович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

20

Мицик Сергій Дмитрович

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

21

Настоящий Валентин Анатолійович

Вінницька районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

22

Павловський Володимир Юліанович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

23

Парфенюк Юрій Іванович

Вінницька районна організація Народної партії

24

Петько Максим Григорович

Вінницька районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

25

Плакида Олексій Олексійович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

26

Поліщук Микола Володимирович

Вінницька районна організація Народної партії

27

Саюк Борис Олександрович

Вінницька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

28

Сітарський Сергій Миколайович

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

29

Сухаревський Ігор Анатолійович

Вінницька районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

30

Титко Віктор Іванович

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

31

Ткачук Віталій Ігорович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

32

Федорцова Світлана Михайлівна

Вінницька районна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

33

Федчишин  Ігор Петрович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

34

Шамалюк Микола Григорович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок»у Вінницькому районі Вінницької області

35

Шмігель Віктор Борисович

Вінницька районна у Вінницькій області організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

36

Юзвенко Лілія Олександрівна

Вінницька районна організація Народної партії

Відповідно до рішення 6 сесії районної ради 7 скликання №23 від 22.02.2016 року депутати районної ради 7 скликання закріплені за сільськими, селищними радами.

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", ст. 65 Регламенту районної ради 7 скликання для спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень депутати можуть об'єднуватись в депутатські групи та фракції.   

В районній раді зареєстровані наступні депутатські фракції та групи:

Депутатська фракція політичної партії

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Мазай Людмила Михайлівна

- керівник фракції

Бахнівський Валентин Станіславович

- член фракції

Гаврилюк Лілія Борисівна

- член фракції

Гудзь Марія Петрівна

- член фракції

Закревська Тетяна Петрівна

- член фракції

Марценюк Людмила Іванівна

- член фракції

Мицик Сергій Дмитрович

- член фракції

Сітарський Сергій Миколайович

- член фракції

Титко Віктор Іванович

- член фракції

Федорцова Світлана Михайлівна

- член фракції

 

 

Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА»

Болебрух Володимир Васильович

- голова фракції

Бондар Віталій Олександрович

- член фракції

Саюк Борис Олександрович

- член фракції

 

 

Депутатська фракція політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

Настоящий Валентин Анатолійович

- голова фракції

Гуменюк Василь Панасович

- член фракції

Сухаревський Ігор Анатолійович

- заступник голови фракції

 

 

Депутатська фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Шмігель Віктор Борисович

- голова фракції

Вайн Євген Дмитрович

- член фракції

Катілов Василь Йосипович

- член фракції

Марущак Віктор Іванович

- член фракції

Петько Максим Григорович - член фракції

Плакида Олексій Олексійович

- член фракції

Ткачук Віталій Ігорович

- член фракції

Федчишин Ігор Петрович

- член фракції

 

 

Депутатська фракція Вінницької районної партійної організації Народної партії у Вінницькій районній раді Вінницької області

Парфенюк Юрій Іванович

- голова фракції

Бабійчук Олег Миколайович

- член фракції

Герцун Петро Михайлович

- член фракції

Єфімов Володимир Михайлович

- заступник голови фракції

Поліщук Микола Володимирович 

- член фракції

Юзвенко Лілія Олександрівна

- член фракції

 
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація