Звіт заступника голови райдержадміністрації по делегованих повноваженнях та ще 55 питань розглянули депутати на 66 сесії районної ради

13.03.20

12 березня 2020 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 66 сесії Вінницької районної ради 7 скликання.

Внаслідок внесення змін чергові сесії відбуваються щоквартально, тому порядок денний сесії налічував 56 питань.

Після невеликого блоку оголошень, перейшли до розгляду питань. Розпочали зі звіту заступника голови райдержадміністрації за 2019 рік по виконанню делегованих повноважень, який об’єднали для звіту з другим питанням «Про станвиконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2019 рік». Представив звіт та стан виконання Стратегії заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус. Його доповідь викликала запитання, які переросли в дискусію, а в результаті рішення депутатами були прийняті позитивні.      

Далі перейшли до звітів керівників комунальних закладів та установ, які представили свої звіти про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан закладу за 2019 рік. По всіх звітах були прийняті позитивні рішення.

Потім перейшли до наступних питань. Розглянули і обговорили ще 47 питань, які стосувались внесення змін до районних Програм, до порядків використання коштів районних Програм, затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, затвердження розпоряджень, договорів на передачу видатків, договорів та додаткових угод по оренді. Розглянуто і прийнято блок комунальних питань:  передача та списання майна, затвердження актів приймання-передачі, внесено зміни  в перелік приміщень на оренду, змінено посадові оклади керівників комунальних установ та прийняті рішення щодо їх преміювання та відпусток.

Розглядаючи питання, депутати не прийняли позитивне рішення лише по одному питанню «Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №380 від 21.12.2017 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «ПЛЕСАН» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, розташованої на території Комарівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області», оскільки повноваження про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки вже не відноситься до повноважень районних рад.    

Загалом з 56 питань порядку денного прийнято 55 рішень, з якими можна ознайомитись на веб-порталі районної ради. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 66 сесії 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація