Звик все робити на совість

15.10.20
Саме за таким принципом живе та працює депутат Вінницької районної ради, член  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, обранець сіл Ільківської громади (Ільківка, Горбанівка, Рівець) – Віктор МАРУЩАК. Віктор Іванович представляє інтереси Ільківської територіальної громади впродовж двох каденцій. Тому за цей час вдалося зробити чимало.
«Звісно, про те що мені вдалося зробити перш за все судити виборцям. Впродовж каденцій плідно працював аби допомогти мешканцям Ільківської територіальної громади, вирішити проблемні питання, забезпечити гідний рівень життя для людей. Вважаю, що за цей час у співпраці із місцевою, районною, обласною владою та народними депутатами вдалося зробити чимало. Зокрема, завдяки сприянню у минулому заступника голови Вінницької ОДА А.П.Гижка, екс народного депутата України О.Г.Домбровського, нині в Ільківці триває спорудження нової школи. Задля цього, за клопотанням обранця, Уряд України виділив 2 млн. 900 тис. грн., ще 2 млн грн., за мого наполягання, надав районний бюджет. Нині дах закладу перекрито новою металочерепицею, заливається підлога, встановлено металопластикові вікна, утеплено фасад. Також за мого сприяння з районної скарбниці було виділено 190 тис. грн.  на утеплення будівлі та відкриття ще однієї групи у дитячому навчальному закладі с. Горбанівка. 60 тисяч на це також було виділено з обласного бюджету за клопота-нням очільниці громади Тетяни Петровської. Відтак практично всіх маленьких мешканців поселення забезпечено якісною дошкільною освітою. 
За моїм клопотанням з бюджету району було виділено 50 тис. грн. для встановлення стельового опалення Будинку культури села Горбанівки. 150 тис. грн. надано на дофінансування прокладання водогону. Також мною, ініційовано виділення коштів у розмірі 32 тис. грн. на закупівлю нових парт у Ільківську ЗОШ І-ІІ ступенів.
Свого часу, разом із односельцями, ми встановили шлагбаум для того аби великовагові автомобілі не руйнували центральну вулицю Ільківки та будівлі довкола. До речі, завдяки допомозі А.П.Гижка, О.Г.Домбровського  цю вулицю  було заасфальтовано. Також за сприяння у минулому народного депутата України О.П.Порошенка, голови Вінницької РДА В.Б.Шмігеля, допомозі підприємця Т.М. Гиренка та жителів села Рівець зроблено місток через річку Південний Буг.
За моєї ініціативи та допомоги місцевих підприємців облаштовано футбольне поле біля будівлі нової школи в Ільківці. Свого часу я, та інші підприємці, брали участь в утриманні  збірної футбольної команди села Медвежого Вушка, до складу якої входили й наші земляки. Також допомагаю мешканцям, виділяючи кошти на лікування. Адже усі ми знаємо наскільки нині дорогі медицина та ліки. Допомагаю й малозабезпеченим та багатодітним родинам. Намагаюся сприяти кожному, хоча мізерний депутатський фонд  не  дозволяє це  зробити повною мірою. 
Відрадно, що в Ільківці розвивається й сільський туризм. Це гарний спосіб розвинути місцевість і екотуризм в Україні в цілому, Ільківка -гарний приклад, де селяни самостійно почали долучатися до розвитку інфраструктури села. Розвитку туристичної сфери на терені поселення сприяє те, що тут розташовано гідрологічний заказник «Ільківський став», створення якого я в райраді ініціював. Заповідана територія являє собою русловий ставок та прилеглу до нього територію вздовж річки Рівець. На березі водойми знаходиться унікальне історичне джерело «Панюкова криниця», що має лікувальне, естетичне, оздоровче та історико-культурне значення. 
Хочу подякувати активним мешканцям Ільківської територіальної громади за співпрацю, взаєморозуміння. Адже саме завдяки їх підтримці та праці вдалось чимало зробити, щось зрушити з мертвої точки, щось закінчити. Особисто для себе, відмітив, що жителі поселень мого виборчого округу надзвичайно активні та працьовиті, не стоять осторонь проблем громади, а спільно вирішують їх. Вдячний за спільну плідну роботу моїм колегам-депутатам, зокрема В.Б.Шмігелю та В.Ю.Павловському, М.Г.Петьку, депутатському корпусу, членам виконкому та депутатам Ільківської сільської ради. Адже без їх сприяння не зміг би стільки зробити задля розвитку громади. Також дякую за співпрацю А.П. Гижку, О.Г.Домбровському, О.П.Порошенку.
Користуючись нагодою хочу привітати наших мужніх чоловіків та жінок, котрі захищають нашу державу із празником Днем захисника України - святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. З давніх-давен українці особливо шанують захисників рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. Щира подяка нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Від усього серця бажаю Вам богатирського здоров’я та довголіття, радості та добра, незламної волі, родин-ного затишку, злагоди і миру в країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Вітчизни!
Слава нашим Героям! Слава Україні!
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація