Звик не обіцяти, а відповідально та ефективно працювати

01.10.20
Саме за таким принципом живе та працює обранець Пултівецької громади (Пултівці, Махнівка, Лисянка), член фракції Вінницької районної організації «Народної партії» - Володимир Михайлович ЄФІМОВ. 
Чоловік народився в селі Людавка, в звичайній, проте дружній та працьовитій родині водія-тракториста Михайла Михайловича та вчительки Валентини Михайлівни. Закінчив  місцеву восьмирічну школу, потім навчався у Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ступенів. Продовжив навчання у військовому училищі у Санкт-Петербурзі. Згодом закінчив  юридичний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Свого часу був командиром взводу у спеціальному підрозділі міліції охорони «Титан», нині трудиться на посаді провідного інженера. Разом з дружиною Іриною Іванівною виховують трьох дітей: сина Максима та двох доньок Іванну та Богдану. Родина проживає у с.Селищі.
- Володимире Михайловичу чому вирішили стати депутатом?
- У житті кожної людини є певні періоди, коли потрібно підбивати для себе підсумки, оцінювати власні досягнення, спробувати виправити недоліки, позбутися проблем, будувати плани на майбутнє та докладати максимум зусиль аби їх реалізувати. За роки життя у мене сформувалася певна система цінностей, де головне місце посідають сім’я, здоров’я, самореалізація та бажання допомогти іншим. Також хотів набути досвіду саме у цій царині. Саме бажання допомагати людям, стало для мене ключовим при рішенні стати депутатом. Перш ніж це зробити, я дуже вагався, адже розумів, що це непроста та відповідальна робота, розмірковував, радився з родиною. Зрештою відчув, що в мене є потенціал аби допомогти людям. 
- Із якими проханнями до Вас люди звертаються найчастіше?
- В основному тими, що стосуються лікування. Бо ж  усі ми знаємо наскільки у нас в державі дорогі медицина та ліки. Зараз же багато людей потерпають від онкозахворювань, потребують заміни суглобів, мають болячки нервової системи, тобто потребують негайного лікування. Також допомагаю малозабезпеченим та багатодітним родинам. Намагаюся допомогти кожному, хоча мізерний депутатський фонд  не  дозволяє це  зробити повною мірою. 
- Розкажіть, що вдалося зробити за Вашу депутатську каденцію?
- За час своєї каденції вважаю, що найбільше став у пригоді громаді під час затвердження генерального плану сіл Пултівці, Лисянка, Махнівка. Також впродовж чотирьох років плідно працював аби допомогти мешканцям Пултівецької територіальної громади, вирішити проблемні питання, забезпечити гідний рівень життя для людей. Зокрема, за моїм депутатським зверненням до відділу освіти РДА для початкової школи села Махнівки було виділено близько 230 тисяч гривень. Відтак було відремонтовано пічне опалення, завдяки цьому збільшено площу класної кімнати, встановлено твердопаливний котел, замінено на енергозберігаючі металопластикові вікна, здійснено поточний ремонт класів. Активно допомагали у цьому батьки та дідусі школярів, за що я їм щиро вдячний. Також спільними зусиллями влади, громади та спонсорів вдалося капітально відремонтувати та придбати музичну апаратуру для Махнівського сільського клубу. Також у Махнівці по вул.Гагаріна, завдяки активним діям селян та моїй підтримці вдалося, замінити 5 електричних опор, що перебували в аварійному стані та становили загрозу для життя і здоров’я громадян. 
У Пултівецькій школі, завдяки наполегливості директора навчального закладу М.М. Стеця, моїй підтримці та безпосередній участі введено в експлуатацію нову котельню. замінено вікна, утеплено приміщення навчального закладу. У ДНЗ «Сонечко» реконструйовано та модернізовано котельню. Також побудовано лінію електропередач та обладнано вуличне освітлення по вулицях Садовій, Квітневій, Революційній, Жовтневій, Коцюбинського у Пултівцях. Цьогоріч, на останній позачерговій сесії Вінницької районної ради  з бюджету було 100 тисяч гривень: 50 тисяч грн-  на лагодження сільського клубу у Лисянці, 50 тисяч грн – для закупівлі обладнання на кухню ДНЗ «Сонечко» в с.Пултівці.
Не залишався я осторонь й громадської роботи. На запрошення голови сільської ради Зої Заверухи відвідував сесійні засідання, брав участь у обговоренні питань порядку денного. Неодноразово відвідував звітні концерти й завжди був приємно вражений виконавчою майстерністю, професіоналізмом місцевих самодіяльних артистів. Також у 2019 році був запрошений на день села у Махнівку. Вважаю, що на день народження прийнято приходити з подарунком. Відтак презентував громаді виступ відомого вінницького хореографа, гуру індійського танцю Сергія Журавльова. До речі, запрошував його й на свято Івана Купала. 
- Які питання не вдалося вирішити?
- Однією із основних проблем, котру поки що не вдається вирішити є будівництво водогону у селах Пултівецької територіальної громади. Проблема із зникненням води та нестачею її у криницях постає перед жителями багатьох сіл і потребує негайного вирішення, адже без води людям не можливо жити. Актуальним, проте й досі не вирішеним є питання лагодже-ння та асфальтування доріг. Також поки що не вдалося полагодити друге крило приміщення дитячого садка «Сонечко», що у Пултівцях. Також нині мешканці сіл Пултівецької громади зіткнулися  з неможливістю приватизувати власні земельні ділянки. Адже при затвердженні генерального плану не було проведено заходів щодо «зонування» території, відтак виникли проблеми. 
Користуючись нагодою хочу подякувати активним мешканцям Пултівецької територіальної громади за співпрацю, взаєморозуміння. Адже саме завдяки їх підтримці та праці вдалось чимало зробити, щось зрушити з мертвої точки, щось закінчити. Особисто для себе, відмітив, що жителі поселень мого виборчого округу надзвичайно активні та працьовиті, не стоять осторонь проблем громади, а спільно вирішують їх. Вдячний за плідну роботу, спрямовану на розвиток та зміцнення краю й колегам депутатам, головам й фахівцям відділів та управлінь Вінницьких районних державної адміністрації та ради, депутатському корпусу, членам виконкому та очільниці Пултівецької сільської ради.
Також напередодні відзначення Дня знань щиро вітаю школярів, педагогів та батьків з цим особливим та хвилюючим святом. Й бажаю, нехай кожен Ваш день буде світлим, радісним і плідним. Зростайте здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, від якого залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Нехай цей навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей. З Днем знань! З початком нового навчального року!
 
 
Матеріал підготовано в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація