Звернення щодо опорних лікарень, звернення по землі, звернення профспілки освітян і не тільки розглянули на засіданні постійної комісії

02.03.20

28 лютого 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, голова ліквідаційної комісії управління економіки Вінницької райдержадміністрації Ольга Скорбач, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, начальник Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції Олександр Яворський, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено вісім питань: 6 проєктів рішень, лист та план роботи постійної комісії на 2020 рік.

Під час затвердження порядку денного було запропоновано додаткове питання «Про звернення депутатів Вінницької районної ради  7 скликання  Вінницької області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Вінницької ОДА та Вінницької обласної Ради щодо включення до переліку опорних закладів охорони здоров’яКНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради», яке було одноголосно включене до порядку денного, оскільки потребує нагального розгляду та вирішення.

Отже, розгляд порядку денного і почали з додаткового питання, про нагальність якого доповідав головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз. Питання полягало в тому, щоб включити до переліку опорних закладів охорони здоров’яКНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради, оскільки вона відповідає майже всім вимогам опорних лікарень. Включення до переліку опорних лікарень дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послугв Вінницькому районі. Головними умовами визначення опорних лікарень є доступність пацієнтів до закладу в часі, що не перевершує однієї години, профільність закладу та його професійних кадрів, технічне оснащення закладу, відповідаючи майже всім вимогам опорної лікарні, КНП «Вінницька ЦРКЛ» не внесена в перелік опорних лікарень по Вінницькій області. Члени постійної комісії одноголосно підтримали дане питання і рекомендували винести на розгляд 66 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 12 березня 2020 року.

Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району за 2019 рік доповідала голова ліквідаційної комісії управління економіки Вінницької райдержадміністрації Ольга Скорбач, після чого проєкт рішення було винесено на розгляд 66 сесії районної ради.

Наступні проєкти рішень «Про підтримку звернення Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки щодо урядового проєкту закону №2708 «Про працю», «Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу», «Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу», «Про зняття зконтролю рішень районної ради» також одноголосно були винесені на розгляд 66 сесії районної ради 7 скликання.

Після проєктів рішень перейшли до листа Ради об’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників» та Асоціації фермерів та приватних землевласників у Вінницькій області від 14.02.2020р. №7, в якому розглянули звернення Всеукраїнського Об’єднаного штабу захисту української землі відносно приєднання територіальних громад до народної ініціативи про створення Єдиної національної програми реформування земельних відносин. За результатами обговорення депутати вирішили підтримати дане звернення і доручили виконавчому апарату підготувати відповідний проєкт рішення та винести його на розгляд 66 сесії районної ради 7 скликання.

На завершення члени постійної комісії затвердили План роботи постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку на 2020 рік.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація