На пленарному засіданні 62 сесії районної ради не всі рішення прийнято...

22.11.19

21 листопада 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 62 сесії Вінницької районної ради 7 скликання. На сесії зареєструвалось 22 депутата. 

Не забуваючи про гарну традицію, розпочали засідання сесії з привітань. Голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник за особистий вагомий внесок у розвиток аматорського та дитячо-юнацького футболу у Вінницькому районі вручив Подяки Родіону Юсумбелі, голові Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС», члену виконкому Вінницької районної федерації футболу та Борису Саюку, як члену виконкому Вінницької районної федерації футболу. За зайняте І місце з волейболу серед чоловіків на обласних літніх сільських спортивних іграх Вінниччини 2019 року серед команд сільських та селищних територіальних громад очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко спільно з головою Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС» Родіоном Юсумбелі вручили кубок команді волейболістів Вінницького району. Приємно відзначити, що Вінницький район в числі перших не тільки у спорті. Про досягнення свого зразкового ансамблю народного танцю «Сонечко» розповідала його керівник, депутат районної ради Лілія Гаврилюк. Вона повідомила, що нещодавно повернулась з колективом з Чехії, де на міжнародному фестивалі «Празький зіркопад» вони зайняли перше місце та виграли сертифікат на 1240 євро для участі в Міжнародному конкурсі - фестивалі мистецтв  Talentsoftheworld», який проходитиме в Болгарії. Депутат районної ради подякувала керівникам району, депутатському корпусу за співпрацю і допомогу, адже участь у різноманітних міжнародних конкурсах стала можливою завдяки коштам районного бюджету.  

По завершенню нагороджень голова районної ради Сергій Сітарський привітав всіх з Днем свободи та гідності. Після чого депутати затвердили порядок денний та перейшли до його розгляду.

Розпочали роботу над порядком денним з питання, яке сьогодні хвилює, напевно кожного, зі Звернення  Вінницької районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.  Всі бажаючі могли виступити і висловити свою думку з цього питання. Спочатку взяв слово депутат районної ради Юрій Парфенюк, який, як він зазначив, має великий досвід роботи в аграрному секторі. Він закликав всіх підтримати це рішення, адже на сьогодні не можна допустити продаж земель сільськогосподарського призначення в тому варіанті, який проголосований Верховною Радою України в першому читанні. Висловити свою думку та підтримати депутатський корпус на пленарне засідання прийшли представники аграріїв не тільки Вінницького району, а і області. Так, із вдячністю та закликом підтримати звернення до депутатів звернувся голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області, депутат Вінницької обласної Ради Сергій Лановик. Щодо підтримки такого звернення виступив і депутат районної ради Віктор Шмігель. Після обговорень перейшли до голосування. В результаті - рішення не прийнято. Не вистачило двох голосів. Таке голосування викликало бурхливі обговорення, але навіть після переголосування по даному питанню за пропозицією майже всіх депутатів, рішення так і не було прийнято.  

Отже, перейшли до наступних питань. Розглянули і обговорили 28 питань. Питання стосувались внесення змін до районних Програм, до порядків використання коштів районних Програм, затвердження змін до районного бюджету 2019, звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, затвердження розпоряджень, договорів на передачу видатків, договорів та додаткових угод по оренді. Розглянуто і прийнято блок комунальних питань:  передача та списання майна, затвердження актів приймання-передачі, внесено зміни  в перелік приміщень на оренду, змінено посадові оклади керівників комунальних установ та прийняті рішення щодо їх преміювання. В ході розгляду депутати прийняли рішення про створення фонду депутата районної ради на 2020 рік, аби в наступному році знову мати можливість надавати матерільну домопогу населенню району.

Розглядаючи питання, депутати не по всіх питаннях прийняли позитивні рішення. Так, окрім першого питання «Про звернення Вінницької районної  ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення», не були прийняті рішення ще по трьох питаннях: «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших на 2019-2021 роки», «Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми хімічної меліорації кислих ґрунтів у Вінницькому районі на 2019-2021 роки» та «Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати (капітального ремонту).

Загалом з 29 питань порядку денного прийнято 25 рішень, з якими можна ознайомитись на веб-порталі районної ради. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 62 сесії

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація