Звернення керівництва району з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.18

Дорогі ветерани!

Від щирого серця та з безмежною вдячністю вітаємо Вас з відзначенням Дня пам'яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Це свято для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу. Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним  джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народу.

Разом із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми відзначаємо День пам’яті та примирення спільно з усією європейською спільнотою на згадку про усіх жертв Другої світової війни, про руїну і хаос, яку вона принесла із собою. Символом Дня пам’яті та примирення став червоний мак. Ця квітка, мов крапля крові, віддає шану усім жертвам тої жахливої війни, як військовим, так і цивільним. Ця квітка, немов, проростає із сердець воїнів, які ще досі незнайдені покояться у наших неозорих щедрих полях.

Подвиг ветеранів сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах. Низько вклоняємося фронтовикам та захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу.

Новий зміст відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги – це, в першу чергу, переосмислення і чесний діалог навколо складних сторінок нашого спільного минулого. Перемога над нацизмом була спільною справою усього європейського континенту і вона не має нас роз’єднувати. Тим більше, коли зараз над Європою нависає загроза нового войовничого безумного тоталітаризму. Ми зміщуємо акцент із святкування на пам’ять і вшанування. Пам’ятаймо, щоб перемагати…

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою. Це Вашим потом та кров’ю густо зрошена  батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

Наш обов'язок - бути гідними Вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні, створити всі умови для гідного життя, доглянутої старості.        

Бажаємо Вам міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Миру, достатку і віри у щасливе майбутнє великої держави - Україна!  Зі святом Перемоги!

 

Із повагою,  

Голова районної                                                  Голова районної державної
        ради                                                                               адміністрації

Сергій СІТАРСЬКИЙ                                            Михайло ДЕМЧЕНКО

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація