Звернення голови районної ради Ігоря Шутака з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

28.11.20

Шановні земляки! В останню субботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу - голодоморів 1921-1922, 1932-1933 років та 1946-1947 років в Україні. Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і сучасне покоління. У період з квітня 1932 по листопад 1933 рр., тобто приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони безневинних людей. 

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Долучайтеся до Всеукраїнської акції “Запали Свічку пам'яті”. Сьогодні, після 16:00, засвітить свічки на своїх підвіконнях та загальнонаціональною хвилиною мовчання вшануйте пам’ять українців, які стали жертвами Голодомору. Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, ми повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні висловлюємо співчуття нащадкам та родинам загиблих. 

Ми пам'ятаємо!

 

Голова Вінницької районної ради                                                 Ігор Шутак

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація