«Золото» та «бронзу» здобули депутати на Всеукраїнській спартакіаді

12.06.19

4-8 червня у місті Чорноморську Одеської області відбулися фінальні змагання VIІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У змаганнях взяли участь 16 збірних команд областей нашої держави, близько 300 спортсменів. 

Команда Вінницької області була сформована з депутатів різних рівнів рад Вінниччини, яку очолив голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко. Найбільше у нашій команді було представників з м. Вінниці, м.Могилів-Подільський, м.Козяти, Вінницького, Крижопільського, Козятинського, Томашпільський, Тиврівський, Чечельницький та Липовецького районів. 

Протягом п’яти днів проходили змагання з різних видів спорту, таких як: міні футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Депутати Вінницької області гідно представили Подільський край.

Четвертий рік поспіль «Золото» у шахах серед чоловіків виборов – Андрій Горобець з м.Могилів-Подільський, посівши почесне І місце. 

Збірна футбольна команда Вінницької області зайняла почесне ІІІ місце та стали бронзовими призерами змагань.  

 Вони змагалися у турнірі в такому складі: Михайло Демченко (капітан команди), Борис Саюк, Павло Луцюк, Віталій Сабатовський, Юрій Максименко, Олександр Менкаль, Ігор Соць та Олександр Ковтун. Виграли 4 гри в Львівської, Одеської, Рівненської, Харківської областей, набравши 130 очок.

Зокрема, в командному рейтингу з  волейболу депутати посіли 12 місце, з настільного тенісу - 14 місце, з шашок вибороли 9 місце.

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Вінницької області зайняла 7 загальнокомандне місце. 

Основним завданням Спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, а також пропаганда здорового способу життя. 

Підбиваючи підсумки змагань, можна сказати, що збірна команда Вінницької області гідно представила Подільський край на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів. Головне - взяти участь і показати підростаючому поколінню, що потрібно у будь-якому віці, на будь-якій посаді займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. А найважливіше, не зупинятися на досягнутому, а впевнено крокувати вперед. Кожна людина має право на поразку, програш, але пам’ятаймо, що той хто не пробує ніколи не перемагає.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація