Знайомились з головами новостворених постійних комісій районної ради

26.11.20

Сьогодні, в кабінеті заступника голови районної ради Григорія Деруна відбулось знайомство голів постійних комісій з працівниками виконавчого апарату районної ради. Оскільки заступник голови районної ради безпосередньо відповідає за роботу постійних комісій, Григорій Дерун вирішив одразу чітко визначити алгоритм подальшої роботи аби вона була максимально плідна та корисна.

Відповідно до Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого на першій сесії районної ради 24 листопада, основним завданням постійної комісії є попередній розгляд проєктів рішень, що виносяться на розгляд сесії районної ради. Адже жодне рішення сесії районної ради не повинно прийматись без попереднього розгляду профільною постійною комісією. Оскільки якість роботи комісії багато в чому залежить саме від голови постійної комісії, Григорій Дерун вирішив попередньо зустрітись з головами постійних комісій і обговорити майбутню співпрацю. Відповідно до розпорядження голови районної ради за кожною постійною комісією закріплений відповідальний працівник виконавчого апарату районної ради, який здійснюватиме організаційний супровід протягом скликання. 

Після знайомства Григорій Дерун довів до відома голів постійних комісій, що саме вони здійснюють безпосереднє керівництво діяльністю комісії та організовують її роботу. Також, голова постійної комісії: скликає і веде засідання комісії; ивзначає завдання і розподіляє обов’язки між членами комісії; аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності комісії; забезпечує організаційну підготовку засідань комісії; відповідає за підготовку довідок, звітів, інформацій з питань роботи комісії; представляє комісію у відносинах з іншими комісіями, органами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами; організовує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії та підтримує зв’язки із засобами масової інформації, забезпечує гласність в роботі комісії. Місія відповідальна. 

Тому, заступник голови окреслив основні завдання та напрямки роботи, після чого всі присутні поспілкувались щодо майбутньої співпраці у форматі "питання-відповідь", адже для новообраних депутатів це перший досвід такої роботи.

Зустріч проходила у невимущеній атмосфері, після якої всі залишились задоволеними від отриманої інформації. Попереду багато роботи, тому побажаємо нашим депутатам наснаги та плідної праці. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація