Змагання з волейболу та футзалу серед освiтян Вiнницького району

26.04.19

За програмою районної Спартакіади серед членів профспілки освітян Вінницького району в спортивній залі Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. відбулись командні змагання з волейболу та футзалу.

Спочатку жінки-освітяни в напруженій, але чесній, боротьбі розіграли призові місця з волейболу. Три жіночих команди змагались емоційно, завзято і до останньої партії не було зрозуміло, як розподіляться місця. Врешті-решт минулорічні переможці - команда Якушинецької гімназії, очолювана головою профкому Бровченко Л.Д., вирвала перемогу у команди Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. (голова профкому Янчицька Л.О.). Третє місце посіла команда НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка", очолювана головою профкому Шаганенко А.В.

Серед чоловіків очікувано І місце посіла команда ДЮСШ "Десна" (голова профкому Скорищенко С. О.). Проте, гідну конкуренцію їй склали команди НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка" та Сосонської СЗШ І-ІІІ ст., які посіли відповідно ІІ та ІІІ місце.

В змаганнях з футзалу знову перемогла команда ДЮСШ "Десна". ІІ місце посіла команда Прибузького НВК (голова профкому Гримашевич В.М.), ІІІ місце – команда Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. на чолі з головою профкому Головенко В.М.

Слід підкреслити, що в районній профспілковій Спартакіаді активну участь приймають освітяни з навчальних закладів Лука-Мелешківської, Якушинецької та Сокиринецької ОТГ.

Це є свідченням того, що освітянська профспілка нашого району зберігає свою єдність та потужність.

Усі учасники змагань дякують за незабутні емоції та чудові умови для змагань директору Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Кугай Л.І., а команда Якушинецької гімназії дякує начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Якушинецької ОТГ Мазурику А.Д. за наданий транспорт.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація