Зібрались для вирішення питань, які виносяться на 30 сесію районної ради

19.07.17

19 липня 2017 року з метою підготовки питань до30сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення(далі-постійна комісія).

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Федчишин І.П. (голова постійної комісії), В.А. Настоящий, Л.Б. Гаврилюк, М.Г. Шамалюк (заступник голови постійної комісії), Мазай Л.М. (секретар комісії). Також присутніми на комісії були: Томусяк С.М. - начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації; Шабленко А.К. - завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради; Єфремова І.В. -головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку; Храпко А.М. - начальник організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконуючого апарату районної ради,Сколодчук Я.Д. - головний спеціаліст відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації, Пасічник  В.В. - головний лікар Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради; Козинець Д.О.- юрист-консульт Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради,Остачук А.А.- заступник редактора КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради.

На засідання постійної комісії було винесено 21 питаня,в тому числі 12 проектів рішень та 7 листів.Додатково з голосу депутата Настоящого В.А. було запропоновано винести на розгляд постійної комісії питання щодо погодження надання Шереметі Ю.П. надбавки за складність та напруженість у роботі. Вищевказане питання було включено до порядку денного, але не підтримано під час його розгляду, оскільки не вистачило  голосів.

В результаті обговорення, всі проекти рішень було винесено на розгляд наступної чергової сесії Вінницької районної ради. Стосовно двох нижче зазначених проектів рішень, членами постійної комісії було вирішено:

1.)  «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл,селищ району у комунальну власність Деснянської т територіальної громади» (депутатами постійної комісії  було вирішено винести проект рішення на розгляд 30 сесії 7 скликання районної  ради, за умови, отримання виконавчим апаратом Вінницької районної ради всіх необхідних документів з відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації.)

2.)   «Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №8 від 12. 11. 2015 року «Про положення про постійні комісії районної ради 7 скликання» (депутатами постійної комісії було вирішено винести це питання на 30 сесію районної ради 7 скликання зі змінами ).

По  листах, які були в порядку денному постійною комісією вирішено:

1. «Про розгляд листа відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Вінницької області №01-14/1093 від 20 червня 2017 року» (доручити виконавчому апарату Вінницької районної ради підготувати проект рішення та винести на розгляд 30 сесії 7 скликання за умови отримання всіх документів з відділу освіти).

2.    «Про розгляд депутатського звернення від 26 червня 2017 року» (депутатами постійної комісії було вирішено повторно розглянути цей лист на наступній постійній комісіїрайонної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

3.    «Про розгляд листа Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Вінницької області №01-13/87 від 01.06.2017 року» (погодили можливість виділення приміщення в адміністративному будинку по вул. Хмельницьке шосе 17 за умови наявності згоди РайонноїДержавної Адміністрації та вільних приміщень .)

4.    «Про розгляд листа Міністерства фінансів України № 34010-12-21/18152 від 07.07.2017 року.»(взято до відома)

5.    Про розгляд листа Міністерства Енергетики та вугільної промисловості України № 02/13-5470 від 15.06.2017 року; (взято до відома).

6.    «Про розгляд листа Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №7413/17.2.2/7-17 від 06.07.2017 року» (взято до відома).

7.    «Про встановлення надбавки директоруКомунальногозакладу„Дитячо-юнацька спортивна школа "Десна”– Заводяну А.О. за складність та напруженість у роботі» (доручити виконавчому апарату районної ради підготувати проект рішення та винести на розгляди 30 сесії районної ради 7 скликання,яка відбудеться 27 липня 2017 року ).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація