Зі святом справжніх господарів!

18.11.18

16 листопада продовжились урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. В урочистих зборах взяли участь: голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Інна Грига, голова ради сільгосптоваровиробників Вінницького району Олег Бабійчук та представники сільськогосподарських підприємств.

З щирими словами привітань до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Сітарський: «Шановні аграрії! Вітаю Вас з професійним святом. Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними».

Після вітальних слів Сергій Сітарський та Михайло Демченко нагородили грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами 16 кращих трудівників підприємств та фермерських господарств району з  нагоди відзначення  професійного свята – Дня працівника сільського господарства.    

Для довідки: згідно з указом Президента України № 428/93, із 7 жовтня 1993 р.  в Україні щороку третьої неділі листопада відзначають День працівників сільського господарства.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація