Зі святом Перемоги урочисто привітали ветеранів Вінницького району

08.05.18

Минають роки, відлітають у вічність.
Все далів відходять грізні і важки роки
другої Світової війни, але не згасає
пам’ять про тих, хто не шкодував
свого життя для щастя інших.

У ці погожі травневі дні вся Україна відзначає День Пам'яті та 73-у річницю Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. В пекельному вогнищі війни народилися мільйони героїчних імен, чиї подвиги вічно житимуть у пам'яті прийдешніх поколінь.

08 травня 2017 року, в День пам’яті, в залі засідань Вінницької районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та 73-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. В День Перемоги по всій Україні вкриваються квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих незабутий. Свято Перемоги назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни.

На урочистий захід завітали ветерани війни, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич, голови первинних ветеранських організацій Вінницького району, сільські, селищні голови та секретарі сільських, селищних рад.

З привітальними словами до присутніх звернулись керівники району.

Голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Вітаю всіх зі святом і дякую за те, що Ви є. Різні часи, різні влади, радянські часи, період декомунізації, але це свято залишається незмінним. Цей день є, і ми не маємо права його забути. Адже Україна - одна з тих країна, яка найбільше зазнала людських, і не тільки, втрат в тій війні. Напевно, не помилюсь, якщо скажу, що практично кожна українська родина зазнала втрат в ті часи. Тому, таку дату забути неможливо. Тільки та країна має право на існування та процвітання, яка пам’ятає про свою історію, про своїх героїв, шанує їх, приділяє увагу. Сьогодні є нові герої. Ми не повинні ні про кого забувати. На жаль, багатьох вже немає з нами. Ветеранів тієї страшної війни стає все менше, але від цього ми не повинні менше пам’ятати чи приділяти уваги. Ми повинні шанувати всіх героїв нашої держави, яких би часів вони не були. Вони захищали і захищають свою Батьківщину, яка повинна бути незалежною і процвітаючою.» Він побажав всім здоров’я, миру, пам’яті та шани від рідних та від держави. Щоб вони її завжди відчували і ніколи не були забутими та покинутими. 

До привітань приєднався і голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко: «Дорогою ціною заплатили наші солдати за перемогу в тій війні. Важливість цієї перемоги неможливо переоцінити, адже невідомо, що було б з нами, якби не перемога. За часи незалежності Україна ні з ким не воювала, але сьогодні знову приходиться захищати свою Батьківщину. Ми беремо гарний приклад з Вас. Тому дякуємо, що Ви є і низькій уклін Вам, дорогі ветерани, за Вашу мужність, героїзм та відвагу. Дякуємо Вам за мирне життя, яке Ви нам подарували. Бажаємо Вам здоров’я, мирного неба над головою. Шана Вам і повага.»  

З вітальними словами до всіх ветеранів та присутніх звернувся і голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич. Він нагадав про бойові подвиги та нагороди наших солдат, про героїзм, проявлений під час другої Світової війни. Зазначив, що не дивлячись на труднощі, які були на шляху, наші солдати вистояли і перемогли. Потім привітав всіх зі світлим святом Перемоги, побажав всім здоров’я та миру.      

 

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять про загиблих героїв. 

Після привітальних слів головою районної ради Сергієм Сітарським та головою райдержадміністрації Михайлом Демченком ветеранам були вручені Грамоти Вінницької районної ради, Вінницької райдержадміністрації та Вінницької районної організації ветеранів України, а також грошова винагорода. Двом ветеранам були вручені Грамоти Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації. 

Урочистий захід продовжили артисти відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації, які підготували чудові номери на військову тематику. Вони привітали ветеранів музикальними творами, нагадали про подвиги, героїзм та бойовий дух. Святкову атмосферу створювали Олег Козяр, Ірина Приданчук, народний чоловічий ансамбль В. Куршлинецького БК (керівник Леонід Луцишин), вокальний дует Олександри Прокопенко та Олександри Рябошапки, Ірина Багрій, вокальне тріо у складі Надії Назарчук, Тетяни Казанської та Ірини Приданчук, Віталій Верещагін, Надія Качур та дует у складі Тетяни Казанської-Гавриш та Олега Козяра.     

Після урочистостей всі були запрошені на пам'ятне фото в залі засідань Вінницької районної ради.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація