Зі святом 8 Березня - святом весни, краси та ніжності привітали жінок Вінницького району

10.03.20

Наблизилося перше весняне свято, осяяне чарівністю жіночності, і дуже символічно, що воно присвячене саме жінкам. Це свято пробудження природи, і саме покликанням жінок є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча краса.

З нагоди прекрасного свята в залі засідань Вінницької районної ради 6 березня відбувся святковий концерт, на якому привітали найпрекрасніших та найчарівніших - жінок Вінницького району. 

Зі святом весни вітали колег-жінок - працівниць апарату районної ради та апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, комунальних закладів та установ районної ради голова районної ради Сергій Сітарський та заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус.

«Найчарівніші, найкрасивіші наші жінки, вітаю Вас зі святом 8 Березня! Це свято є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Саме Ви, наші дорогі жінки, оточуєте нас і близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте нам спокій і щастя. Добре, що є таке свято, коли чоловіки мають нагоду привітати жінок, приділити більше уваги, висловити слова подяки та любові за те, що вони, жінки, завжди є поруч, завжди пітримають, знайдуть потрібні слова. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. У це чудове свято від усієї душі бажаю Вам щастя. Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь-якої погоди. І хай вітання не закінчуються, а святковий настрій щодня нехай створюють Вам ті, хто любить Вас і кого кохаєте Ви» - зазначив у своєму вітальному слові Сергій Сітарський.

Продовжили привітання чудові музичні номери у виконанні творчих колективів району чим створили у залі святкову атмосферу та весняний настрій.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація