Живу у Широкій Греблі, а працюю у Пултівцях: тож опікуюсь проблемами обох громад

03.12.19

Так говорить Світлана ФЕДОРЦОВА, вчитель фізичної культури та  депутат Вінницької районної ради 7 скликання про свою діяльність.

«Звичайно, хочеться приділити увагу та вирішити багато проблем у обох громадах, але так склалось життя, що працюю я у школі, тож освітянські потреби мені знайомі якнайкраще, тому напевно намагаюсь приділити вирішенню їх якнайбільше часу.

Протягом обох своїх депутатських каденцій постійно переймалась проблемами Широкогребельської школи, проте з певних причин вона припинила свою роботу, учнів було переведено до Некрасівського навчального закладу. Однак частину приміщення нині вже відремонтовано та планується відкриття дошкільного закладу. На ці потреби було виділено кошти із районного бюджету. Нещодавно було ухвалено рішення про виділення трьохсот тисяч гривень на завершення робіт із облаштування приміщень садочка. Але через бюрократичні перепони закупівля обладнання затримується та завершити необхідні роботи поки що не вдається. Також не вистачає грошей на утримання закладу, тож поки що відкриття дитячого садочка у Широкій Греблі, на яке так чекають найменші мешканці громади,  відкладається, проте сподіваюся, що невдовзі усі перепони буде усунуто та заклад розпочне свою роботу.

Також співпрацюю із колективом Широкогребельського Будинку культури, керівник якого звернулась до мене із проханням допомогти вирішити питання закупівля нового «одягу» для сцени, який до того не змінювався протягом багатьох років. За моєї підтримки депутати виділили необхідну суму із районного бюджету і сцену було оновлено. Ще для БК виділялись кошти на придбання проектора та лінолеуму.

Також коштом районного бюджету, у співпраці із місцевим бюджетом, було облаштовано вуличне освітлення на вулиці Українській. Наразі усі центральні вулиці темної пори доби у поселенні освітлені.

Місцева бібліотекар Валентина Данильчук звернулась до мене й розповіла, що у приміщенні дуже холодно і потрібно якось вирішити цю проблему. Було ухвалено рішення встановити металопластикову перегородку аби відділити частину приміщення, яка буде достатньо теплою, на цю потребу було також виділено кошти із району. Наразі бібліотечна кімната затишна та тепла і там постійно відбуваються різноманітні заходи, тематичні вечори, зустрічі.

Намагаючись приділити увагу усім галузям життєдіяльності громади, поцікавилась потребами Широкогребельського ФАПу. В результаті коштом районного бюджету було придбано принтер.

Проблемою, що ще й досі чекає на своє вирішення є облаштування сільського стадіону. Розчищати ділянку для нього розпочали ще багато років тому, проте завершити це досі не вдалось. Планую найближчим часом у співпраці із сільським головою Андрієм Фостиком зайнятись вирішенням цього питання.

Проблеми Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. мені добре знайомі, тож у своїй діяльності намагаюсь допомагати закладу їх вирішувати. Зокрема сприяла виділенню коштів із районного бюджету на придбання телевізора для кабінету першокласників. Для харчоблоку було закуплено морозильну камеру та холодильник.

Минулого року навчальний заклад святкував 40-річчя з дня заснування, тож з цього приводу звернулась до райради аби придбати до ювілею у подарунок для школи комплект стільців для учительської, запит було підтримано.

Пултівецька школа досить великий навчальний заклад, який має багато вікон і їх необхідно було замінювати на енергозберігаючі, а це дуже велика сума коштів. Проте завдяки підтримці та сприянню депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова, районної влади та депутатському корпусу це питання за певний період часу було вирішено, вікна у закладі замінено. На перший та останній дзвоник заклад щорічно отримує від депутата подарунки (оргтехніка, спортивний інвентар, підключення Інтернету, тощо).

Хочу наголосити, що Олександр Георгійович постійно переймається проблемними питаннями закладів соціальної сфери як Широкої Греблі, так і Пултовець. Вважаю, що нашим громадам пощастило мати такого обранця. Це людина, яка завжди дослухається та допоможе.

Традиційно від обласного депутата широкогребельські діти отримують солодощі до новорічних свят. До Дня села зазвичай громада від нього теж отримує подарунок. За його сприяння було встановлено на території НВК спортивно-ігровий майданчик».

- Ви у школі працюєте викладачем фізкультури та готуєте дітей до участі в різноманітних змаганнях. Розкажіть про їх успіхи.

- Найкращих результатів нашим дітям традиційно вдається досягати у баскетболі. Нещодавно мої вихованці, учні старших класів, брали участь у кущових змаганнях, де вибороли перше місце. На районному етапі також здобули першість, що дає право нам в кінці листопада захищати честь району на обласних змаганнях, які відбудуться у Козятині. Дівчачий баскетбольний колектив також постійний призер різноманітних змагань та протягом останніх дев’яти років входить до трійки найсильніших у районі.

Намагаюсь демонструвати дітям на власному прикладі любов до спорту та здорового способу життя. Традиційно беру участь у змаганнях із настільного тенісу серед депутатів, двічі виборювала першість області та брала участь у всеукраїнському етапі змагань.

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
підготовленими в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація