Життя, віддане дітям

27.12.19

25 грудня свій 90-річний ювілей відзначала чудова жінка, невтомна трудівниця, учитель з сорокарічним педагогічним стажем, найкраща в світі матуся і бабуся, племінниця відомого письменника Івана Фотійовича Стаднюка, жителька села Кордишівки - Олена Борисівна Штахновська.

Усе своє життя Олена Борисівна присвятила улюбленій професії - вчителя початкових класів, пропрацювавши  в рідному селі Кордишівці.

В цей день  ювілярку прийшли привітати: заступник голови Вінницької районної ради Олексій Олексійович Плакида, голова Вінницької районної організації ветеранів Петро Оксентович Василинич, Побережненський сільський голова Андрій Миколайович Король, головний бухгалтер ТОВ СХКА ВПТ Ольга Миколаївна Безпалько, директор Побережненського НВК Світлана Василівна Гуменчук та представники педагогічного колективу, голова первинної ветеранської організації Людмила Олександрівна Чорна. Зі сльозами на очах і щирою посмішкою Олена Борисівна слухала щирі і теплі вітання. Вона цілувала, обнімала усіх і довго розповідала  цікаві історії із свого життя. Це було дуже вражаюче. Адже багато з тих, хто прийшов її вітати, були її колишніми учнями, і вона довго згадувала історії із їх шкільного життя.

За гарною традицією Олені Борисівні Штахновській було вручено грамоту Вінницький районних ради, державної  адміністрації та ради ветеранів, грошову премію. Не з порожніми руками завітали на свято й земляки.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація