Життя для інших – це закон природи

15.10.20
«Річки -  не п’ють свою воду,
Дерева - не їдять свої плоди, 
Сонце - не світить саме для себе,
І квіти - не пахнуть лише для себе, 
Життя для інших – це закон природи». 
Папа Римський Франциск.
 
Саме цей мотивуючий текст, життєве кредо, меседж який змушує не зупинятись, а допомагає рухатись тільки вперед, депутатку Вінницької райо-нної ради Тетяну Закревську, котра майже рік тому різко змінила діяльність із викладача математики у Некрасовській ЗОШ І-ІІІ ст. на посаду голови Вінницької районної ради.
Про свою депутатську діяльність та активну життєву позицію розповіла обраниця Медвежого Вушка кореспонденту видання:
«Я завжди намагаюсь брати активну участь у житті громади. Традиційно долучаюсь до святкування Дня села, вітаючи громаду з цим великим для нас святом. До Дня Перемоги завжди виступаю біля місцевого меморіалу і наголошую, що ми не повинні забувати про це свято, батьки мають брати дітей і цього дня йти до пам’ятника, своїм прикладом демонструвати, що ми не забуваємо і вшановуємо подвиг наших дідів та прадідів. 
У Медвежому Вушку намагаюсь постійно перейматись проблемами школи та сприяти виділенню коштів на різноманітні потреби. Нещодавно вдалось завершити перекриття частини даху, це був останній етап ремонту покрівлі. Наразі залишилось обладнати частину системи водовідведення, сподіваюсь що до кінця року нам вдасться завершити ці роботи. Також сприяла у виділенні коштів для інтерактивного кабінету фізики, а це 230 тис.грн. Я не кажу, що то я особисто оплатила, не кажу, що зробила - а сприяла, щоб це все-таки відбулось. 
Не менше мене хвилюють потреби місцевого ФАПу. У минулих періодах, у відповідь на звернення, за рахунок районного бюджету було придбано принтер та газовий конвектор. Наразі приміщення ФАПу потребує обов’язкового ремонту. Із районного бюджету вже виділено 90 тис. грн на закупівлю необхідних будівельних матеріалів, а нещодавно було вже облаштовано частину фасаду приміщення, невдовзі розпочнуться інші ремонтні роботи. 
Хочу наголосити, що під час своєї депутатської діяльності намагалась, в міру своїх можливостей, допомогти кожному, хто до мене звертався. Щоразу робила все можливе, але в рамках закону, тож совість моя чиста і я можу спокійно дивитись людям в очі. Я залишилась така як і раніше, жодні посади мене не змінили і не змінять. 
Від нашої громади до складу депутатського корпусу Агрономічної ОТГ має пройти чотири депутати, і я щиро сподіваюся що це буде команда однодумців, яка лобіюватиме проблемні питання Медвежого Вушка. І зовсім не важливо з якої партії кандидат чи то просто самовисуванець - головне, щоб він підтримував інтереси громади та був людиною діла, а не порожнього слова. 
На мою думку, в нашій новій ОТГ дуже важливу роль відіграватиме швидка та командна робота. До влади повинні прийти ті люди, які мають фундаментальні знання, досвід та розуміння, як створювати з нуля нову громаду. 
Зараз активно розпочали агітувати різноманітні кандидати, проте іноді дивуюсь тій кількості обіцянок, які вони вже встигли пороздавати. Адже чи є у них розу-міння наскільки швидко і чітко потрібно буде діяти, аби усе запрацювало у новому форматі? На мою думку це під силу лише людям із досвідом роботи у місцевому самоврядуванні. 
Мене часто запитують, чому я не балотуюсь на голову Агрономічної ОТГ? Відповідаю, тому що розумію що на  обіцянках далеко не доїдеш, потрібне чітке бачення та план дій. Я знаю, що буду більш корисна своїй громаді в статусі депутата  Агрономічної сільської ради, а чи довірять це мені люди - життя покаже».
- Скажіть, чи скучили за школою, за роботою із дітьми?
- Так, звісно скучила, у роботі із дітьми є багато позитиву, чистої енергетики, доброти. У роботі із дорослими, на жаль, цього всього не вистачає. До речі, я не дуже багато пропустила у шкільному житті, адже на завершення минулого навчального року припав карантин, а вже невдовзі мої повноваження завершуються і я повернусь до школи і дітей.
- Розкажіть, як Вам на новій посаді?
- Для мене було не просто зважитись на це, так би мовити, вийти із зони комфорту, адже в школі я пропрацювала 25 років і досконало знаю свою роботу. А тут все інше, проте, зовсім не шкодую, це стало для мене колосальним досвідом. Хочу зауважити, що спочатку було непросто, але механізм роботи до мене був дуже добре налагоджений, тому мені без проблем вдалось інтегруватись до нової роботи. 
Проте повторюсь, досвід роботи на посаді голови районної ради мені зайвим точно не буде. Тут я набула практики спілкування із різними верствами населення та прошарками влади, зрозуміла та ознайомилась із законами які регулюють діяльність органів місцевого самоврядування. А головне - зрозуміла, чому громадам доводилось так довго чекати на виділення коштів, адже бюрократичні процедури та законодавча тяганина іноді займають дуже багато часу.
Підсумовуючи, хочу ще раз наголосити, що, на мою думку, покращити життя своєї громади можна ЛИШЕ  У КОМАНДІ ОДНОДУМЦІВ, це повинні бути ініціативні мешканці, депутати, керівники різних рівнів, тільки тоді будуть позитивні зміни. В іншому випадку буде, як у байці “Лебідь, рак і щука”.  Що з цього вийде? - нічого, кожен при власних інтересах і залишиться. А коли є спільний інтерес, тоді можливості збільшуються втричі. І є шанс побачити ті зміни, про які ми так давно мріємо. 
 Завершу життєствердним висловом Папи Римського Франциска: «Ми всі народжені, щоб допомагати один одному. Не важливо, наскільки це складно. Життя прекрасне, коли  ти щасливий. Але набагато краще, коли інші щасливі завдяки тобі», вважаю ці слова є істиною нашого життя незалежно від того, ким ми на сьогоднішній день є, чи депутат, чи простий вчитель, чи звичайний мешканець громади. Щира допомога ближнім приносить задоволення. 
 
 
Матеріал підготовано в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація