Жителі громад! Долучайтесь до благоустрою на територіях Ваших громад!

28.04.21

Шановні мешканці територіальних громад
Вінницького району!

Наближаються Великодні, травневі свята та поминальні дні! І в кожній громаді тривають заходи по благоустрою, аби привести у належний санітарний стан свої населені пункти, території, місця масового відпочинку - парки, сквери, зелені зони, прибережні смуги річок, забезпечити збереження та примноження зелених насаджень.

Звертаємося з проханням до всіх жителів громад долучитись до весняного прибирання на території Вашої громади.

Зробімо свої громади чистими та охайними!

Також звертаємо увагу жителів територіальних громад, що Україна наразі на піку третьої хвилі коронавірусу, в 12 регіонах діють обмеження «червоної» зони.

На державному рівні не планується запроваджувати додаткові карантинні обмеження на Великдень, однак закликаємо всіх мешнкаців дотримуватися протиепідемічних норм та правил.

За підсумками наради, яку провела Вінницька ОДА з представниками Ради Церков надано рекомендації щодо святкування Великодня.

Зокрема, до церков просять не йти людей з хронічними захворюваннями. Рекомендують, щоб освячувати паски йшов один член сім’ї.

У храмах діятиме обмеження на кількість відвідувачів: одна особа на 5-10 кв. метрів площі будівлі. Черговість входу та виходу прихожан будуть контролювати.

На відкритому повітрі біля храмів віряни повинні знаходитися з дотриманням дистанції 1,5-2 метра між присутніми. Обов’язково в масках. За можливістю храми мають забезпечити звукову трансляцію богослужіння на вулицю.

Почергове освячення пасхальних кошиків планується впродовж суботи та неділі.

Під час Великодніх богослужінь поблизу храмів чергуватимуть посилені патрулі.

Бережіть себе та своїх близьких!

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація