Земельна комісія погодила і винесла на сесію проект землеустрою

28.09.20

25.09.2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, в якому взяли участь члени постійної комісії Руслан Висловський (голова постійної комісії), Ігор Сухаревський, Євген Вайн та Сергій Мицик.
Також на засіданні постійної комісії були присутні заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Ірина Тупчій та головний спеціаліст відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Тетяна Рогатюк.

На розгляд виносилось одне питання «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення смт  Вороновиця Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області».

В обговоренні взяли участь всі члени постійної комісії, в результаті якого було вирішено винести дане питання на розгляд 70 сесії районної ради, яка відбудеться 29 вересня 2020 року.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація