Завжди керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності

26.09.19

Свою діяльність депутати Вінницької районної ради 7 скликання здійснюють вже чотири роки, за цей час декому вдалось зробити для людей більше, декому менше.
Сьогодні, у рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу у раді спілкуватимемось із обранцем смт Стрижавка Миколою ШАМАЛЮКОМ.
«Я, як депутат районної ради та представник інтересів територіальної громади, беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, роблю все можливе, аби покращити життя громади та конкретних людей. У своїй депутатській діяльності намагаюсь розвивати соціальну, культурну та спортивну сфери життя селища, піклуватися про малозабезпечених людей, розвиток поселення. Відповідально ставлюсь до обов’язків депутата, регулярно відвідую сесії та засідання постійної комісії Вінницької районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, де є заступником голови.
Вчасно реагую на звернення малозабезпечених громадян та виділяю кошти із депутатського фонду (25 тис. грн.) на допомогу.
Активно допомагаю мешканцям Стрижавки вирішувати нагальні питання життя громади, здійснюю громадську роботу, підтримую районні ініціативи та надаю спонсорську допомогу закладам соціальної сфери. Особливу увагу приділяю розвитку спортивної галузі. Хочу, аби молоде покоління зростало освіченим, морально та фізично розвиненим. Намагаюсь постійно допомагати спортивним клубам та об’єднанням на території громади. Часто сам присутній на тренуваннях спортсменів й завжди підтримую їх не тільки матеріально, але й доречними порадами, охоче ділюся із молоддю власним досвідом.
Головним досягненням за свою каденцію районного депутата вважаю – відкриття зали для занять секції боксу КЗ ДЮСШ «Десна» Вінницької районної ради, де у хлопців з’явилась можливість займатись спортом в гарних умовах. До створення її я безпосередньо долучався і як депутат, стукаючи у різні двері, так і особистою допомогою під час ремонтних робіт, у яких брав постійну та активну участь. З того часу, як вихованці секції перейшли до нової зали, значно збільшилась кількість бажаючих займатись боксом. Задля забезпечення необхідним обладнанням та на поточний ремонт зали я ініціював звернення до районної влади із проханням виділити кошти. Дякую за підтримку Вінницьким районним державній адміністрації, раді, депутатському корпусу, які підтримали та виділили кошти для придбання спортивного інвентарю та форми боксерам КЗ ДЮСШ «Десна» Вінницької районної ради.
Постійно тримаю зв’язок із керівниками навчальних закладів Стрижавки та намагаюсь допомагати вирішувати проблемні питання.
Зокрема, нещодавно, під час літніх канікул, до мене звернулась батьківська громада 9-А класу Стрижавської школи-ліцею аби я посприяв у виділенні коштів на придбання штор-жалюзі, лінолеуму та столу для вчителя. Я, в свою чергу, написав депутатське звернення, яке було вчасно розглянуте та підтримане. Дякую райдержадміністрації, райраді та депутатському корпусу за сприяння та виділення коштів у сумі 20 тис. грн., завдяки цьому ще до початку навчального року вдалось закупити необхідне обладнання для класної кімнати.
Також допомагаю, в міру своїх можливостей, власними коштами. Під час традиційного вшанування обдарованих учнів «Шкільний олімп» у Стрижавській школі-ліцеї, другий рік поспіль долучаюсь до преміювання учнів, під час свята відзначив власними коштами дітей.  Хочу, аби навчальний заклад став найкращий в районі, а обдарована юнь сприяє цьому якнайліпше.
У Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ст. під час аналогічного заходу - «Сузір’я кращих», вітаючи учнів із значними досягненнями у навчанні, також вручив від себе особисто грошові премії дітям.
Також відвідую та допомагаю Лаврівській СЗШ І-ІІ ст., хоча це і не моя громада але в нас склались гарні та дружні стосунки зі шкільним колективом.
На новорічно-різдвяні свята долучаюсь до вітання незахищених верств населення. Є в громаді такі дітки, які не мають батьків або їхня родина перебуває у скрутному становищі тощо - іноді вони можуть залишиться без подарунка у зимові свята. Цьогоріч я заздалегідь звернувся до Стрижавської селищної ради, аби отримати список дітей пільгових категорій (із багатодітних родин, з інвалідністю, сиріт). Закупивши за власні кошти солодощі, вирушив вітати хлопчиків та дівчат.
У своїй роботі завжди керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю, що вміння слухати людей, розуміти їхні турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва істина. У подальшій своїй діяльності й надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені завдання, прислухатися до побажань виборців та докладатиму всіх зусиль щодо їх вирішення».

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація