Завдяки розумному діалогу керівництва знайшли компромісне рішення

14.11.17

В понеділок, 13 листопада, після п’ятничної акції протесту, як і було обіцяно, на дослідне господарство в с. Медвеже Вушко приїхав директор Інституту садівництва Національної Академії Аграрних Наук України Ігор Гриник для діалогу з працівниками. На зустріч також прибули очільники району - голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. Спочатку зустріч з ініціативною групою проходила в кабінеті керівника дослідної станції. Ініціативній групі пояснили, чому було прийнято таке рішення, а потім перешли до вирішення проблемного питання та пошуку компромісного рішення. Розглядалось декілька варіантів виходу з конфліктної ситуації і на даному етапі директором Інституту Ігорем Гриником було прийнято рішення, з яким і вийшли до трудового колективу. Отже, тимчасово виконуючим обов’язки керівника господарства буде призначено Івана Насталенка, який працює на посаді заступника керівника Дослідної станції.ї

Дана кандидатура на думку і керівників, і мешканців села, і колективу є найбільш прийнятною в даних обставинах, враховуючи, що це тимчасово, на час відсторонення від виконання обов’язків директора господарства Миколи Неїлика.

Зазначаємо, що на території Медвеже-Вушківської сільської ради працює Подільська дослідна станція садівництва Інституту садівництва НААН України, керівником якої є Анатолій Мухарський, та дослідне господарство Подільської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН України, яке очолює Микола Неїлик. На даний час він за рішенням суду тимчасово відсторонений від виконання своїх обов’язків.

Хотілось би відмітити, що даний конфлікт вдалось врегулювати завдяки виваженій та мудрій позиції директора Інституту садівництва НААН України Ігоря Гриника, який не приїхав нав’язати або лише довести раніше прийняте рішення, а спільно з трудовими колективом шукав і знайшов компромісне рішення і, сподіваємось, відновив повноцінну роботу дослідного господарства. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація