Заступник голови районної ради взяв участь в щотижневій апаратній нараді

28.12.20

28 грудня заступник голови районної ради Григорій Дерун взяв участь в щотижневій апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко разом із заступником Миколою Чухрієм. Нарада проходила за участі керівника апарату районної державної адміністрації Олени Орловської та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Очільники району заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію у галузях охорони здоров’я, освіти, фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення за минулий тиждень й про основні питання, які потребують вирішення в останній робочий тиждень 2020 року. 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Надія Ходацька зазначила, що на минулому тижні з державного бюджету надійшло фінансування в сумі 800 тис. грн для допомоги дітям фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І і ІІ групи платників податків, а також 63 тис. грн одноразової допомоги трьом матерям-героїням.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов'яз поінформував, що з 24 грудня кількість ліжко-місць для прийому хворих на коронавірусну хворобу було збільшено з 150 до 180, з яких 80% забезпечено киснем  На сьогодні, на стаціонарному лікуванні у центральній районній клінічній лікарні знаходиться 99 пацієнтів, 55 з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 44 мають підозру.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Томусяк доповіла про перебіг передачі майна закладів освіти в комунальну власність територіальних громад Вінницького району.

Про стовідсоткове виконання плану призову громадян України на строкову військову службу станом на 28 грудня 2020 року Вінницьким районним військовим комісаріатом доповів провідний спеціаліст з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Петро Олексій.

Головою районної державної адміністрації було дано доручення т.в.о. начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Наталії Нечипоренко та головному лікарю Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександру Кривов'язу тримати на контролі питання щодо використання коштів субвенції з державного бюджету на кисень. Також надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація