Заступник голови районної ради прийняв участь в апаратній нараді

29.10.18

29 жовтня заступник голови районної ради Олексій Плакида прийняв участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк повідомила, що головним управлінням юстиції зареєстровано наказ про затвердження інструкцій з підготовки бюджетних запитів головних розпорядників коштів до проекту районного бюджету, який надіслано розпорядникам коштів для підготовки бюджетного запиту до проекту районного бюджету на 2019 рік.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач зазначила, що внесено зміни в порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього середовища. Встановлено співфінансування у розмірі 15% та термін подачі заявок на наступний рік до 1 грудня, що передує плановому.

В районі завершуються осінньо-польові роботи. Залишилось зібрати біля 800 га кукурудзи на зерно та оранка на зяб. Урожайність кукурудзи складає 96 ц/га. За останніми даними сільських, селищних рад нараховано орендної плати за земельні паї 56,6 млн.грн., що складає 8,3% нормативно-грошової оцінки землі. Виплачено 95%.

На монетизацію субсидій з державного бюджету виділено 3,9 млн.грн. Дітей пільгової категорії, які потребують особливої уваги та соціального піклування буде відправлено до МДЦ «Артек», який знаходиться в історичній зоні на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща-Водицького лісопарку Київської області.

Головний редактор регіональної газети «Подільська зоря» Федір Бежнар зазначив, що триває реорганізація КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради шляхом перетворення. Після чого буде створено ТОВ. Наголосив на тому, що усі керівники структурних підрозділів,  комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району повинні заклалсти кошти на 2019 рік для висвітлення їх діяльності.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація