Заслухано Звіт про роботу Вінницької районної організації ветеранів та обрано очільника на наступний термін

18.10.19

16 жовтня 2019 року відбулась XI звітно-виборна конференція Вінницької районної організації ветеранів України, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник управління праці та соціального захисту населення Надія Ходацька, голова Вінницької районної профспілки працівників освіти Михайло П’ятак та заступник голови обласної організації ветеранів Володимир Мазур.

Засідання проводив голова районної ветеранської організації Петро Висилинич. На порядок денний зборів було винесено наступні питання:

- Звіт голови ради районної організації ветеранів України про роботу за період з жовтня 2015 року по жовтень 2019 року.

- Звіт ревізійної комісії ради районної організації ветеранів.

- Вибори ради районної організації ветеранів.

- Вибори ревізійної комісії ради районної організації ветеранів.

- Вибори делегатів на ХI звітно-виборчу конференцію обласної організації ветеранів.

Під час конференції ветерани задавали, які їх турбують та отримали вичерпні відповіді.

У ході подальшої роботи конференції присутні заслухали звіт Петра Василинича  про роботу  ради районної організації ветеранів за минулий рік. Було підбито підсумки попередніх років та окреслено завдання і шляхи розвитку ветеранського руху на наступний 4-річний період. В підсумку подякував керівництву району, зазначивши: «Завдяки фінансуванню наша організація має можливість надавати матеріальну допомогу, вітати наших ювілярів, відзначати знаменні святкові дати, проводити заходи при цьому виділяючи грошові винагороди».

Заслухавши  звіт ревізійної комісії за звітний період, учасники зібрання  обрали раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію, делегатів на звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації ветеранів. 

Наостанок залишили одне з найголовніших питань - обрання очільника Вінницької районної організації ветеранів України на наступні чотири роки. Адже від керівника залежить дуже багато. В результаті голосування виборів голови районної організації на наступні чотири роки цю посаду знову обрано чинного керівник ветеранської організації Петра Василинича, який свлєю кропіткою роботою та постійною турботою про ветеранів заслужив високий авторитет та повагу не тільки на теренах Вінницького району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація