Засідатиме комунальна комісія

25.03.20

26 березня 2020 року о 16 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження додаткової угоди від 23.03.2020 року до контракту № 7 з директором  Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою О.В. від 10.11.2010 року.

2. Про внесення змін та нову редакцію статуту Комунального некомерційного підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.

3. Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майновий стан підпорядкованого закладу за 2019 рік.

4. Про надання дозволу ТОВ «Вінницький лікувально-діагностичний радіологічний центр» на підключення до існуючої мережі електропостачання будівлі поліклініки, що знаходиться за адресою:м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

5. Про затвердження акта приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

6. Про затвердження додаткової угоди № 36 від 01.03.2020 року до договору оренди № 3 індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району від 26.01.2018 року.

7. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

8.  Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

 

9. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація