Засідання земельної комісії відбулось - розглянуто питання для розгляду на сесії районної ради

13.12.19

10.12.2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, в якому взяли участь члени постійної комісії Руслан Висловський (голова постійної комісії), Віталій Ткачук, Ігор Сухаревський, Сергій Мицик. Також був присутній заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, завідувач сектору правового забезпечення  Вінницької районної ради Світлана Рубіжанська, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжела Храпко та головний спеціаліст відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Ірина Тупчій.

На засіданні постійної комісії розглянуто 6 питань. Практично всі питання стосувались затвердження проектів землеустрою. Також, було розглянуте питання, щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік та затвердження відповідної Програми на 2020 рік. Затверджено план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік.

В обговоренні взяли участь всі члени постійної комісії та запрошені. В результаті на розгляд сесії районної ради було винесено всі питання порядку денного. Також було розглянуто лист Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради №94 від 09.12.2019 року, щодо відмови від права користування земельною ділянкою кадастровий номер: 0520655900:07:008:0229, цільове призначення: 01.12 Ринкової інфраструктури для розміщення та обслуговування постійно діючого ярмарку, площею: 5.3097. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація