Засідала районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22.04.21

З року в рік з настанням весняно-літнього періоду настає і пожежонебезпечний період, який відзначається збільшенням кількості пожеж та інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з негативними наслідками.

З метою запобігання таких випадків та забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів та населених пунктів у весняно-літній період 2021 року 22 квітня 2021 року засідала районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Урдзіка, в якій взяли участь голова районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун.

Також участь у комісії взяли заступники голови райдержадміністрації Олена Футуймас, Володимир Коваль, Микола Чухрій та представники установ та організацій району.

Щодо підвищення рівня техногенної та пожежної безпеки на території військової частини А-1119 інформував командир військової частини Микола Батюк.

Від начальника Вінницького районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Миколи Оніщука заслухали інформацію щодо забезпечення та реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів району до роботи у весняно-літній період пожежонебезпечний період та під час зернозбиральної компанії 2021 року, а також щодо організації роботи по створенню безпечних умов для відпочинку населення району на водних об’єктах;

В ході наради порушили питання утворення в межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних дружин (команд), забезпечення їх належного функціонування.

В підсумку наради наголосили на необхідності продовжити комплекс заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам в екосистемах району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація