Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст. отримала нові телевізори

23.05.18

Сучасний вчитель має навчати по-сучасному, йти в ногу з науковим прогресом, задля цього необхідно використовувати сучасну техніку. 

«Не секрет, що майже всі сучасні діти користуються інтернетом. Відповідно, зацікавити таких учнів наочністю у вигляді плакатів чи стендів – нереально, - розповідає учитель Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст., депутат райради Людмила Іванівна Марценюк.  – Ще до недавна в нашій школі кабінети не були оснащені телевізорами. Тому я виявила ініціативу та написала подання із проханням виділити кошти із районного бюджету на придбання техніки.»

Отже, за ініціативи та підтримки депутата районної ради Людмили Марценюк в Зарванецьку ЗОШ І-ІІ ст. було придбано телевізори в кількості 10 штук діагоналлю 43 дюйма на загальну суму 107 456 грн, які дозволять проводити уроки на сучасному рівні. Така техніка сьогодні вкрай необхідна в усіх навчальних закладах району для впровадження Нової української школи.

Вчора, 22 травня, навчальний заклад отримав техніку у кожен клас. Відтепер учителям зручніше пояснювати нові теми, адже діти бачитимуть новий матеріал у русі, в розрізі, за допомогою малюнків. А старшокласники тепер готуватимуть презентації, які попередньо записавши на флешку можна показати на екранах телевізорів». Також, приємно зазначити, що незабаром для школи будеп ридбано ще і ноутбук.

Педагогічний та батьківський колективи, учні школи дякують за нове сучасне обладнання придбане для Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація