Запрошуємо на навчання з публічного управління та адміністрування

02.03.18

Повідомляємо, що Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» оголошує набір на навчання фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»:

- на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр», спеціалізації «Керівник підприємств (установ, організацій) та окремих структурних підрозділів» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, зі скороченим строком навчання (2 роки);

- на здобуття ступеня вищої освіти «магістр», спеціалізації «Фахівець з публічного управління», терміном навчання 1 рік 5 місяців.

Спеціальність охоплює усю сферу публічного управління та адміністрування (державне управління, місцеве самоврядування, громадські об’єднання, міжнародні неурядові організації, некомерційні організації, державні та громадські фонди тощо).

Навчання спрямоване на підготовку сучасних керівників, здатних використовувати набуті компетентності з публічного управління та адміністрування для вирішення стратегічних завдань розвитку громад, органів, установ та організацій, з урахуванням комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу та тенденцій розвитку в конкурентному середовищі.

Вступ на спеціальність у 2018 році здійснюється без сертифікатів ЗНО. Навчання відбувається за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Більш детальнуу інформацію про вступ та навчання можна отримати за телефоном (0432) 67-08-94 (кафедра управління та адміністрування) та на офіційній веб-сторінці Академії на блозі кафедри http://metodokaf.bIogspot.com/ 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація