Започатковано медичні профогляди на базі навчальних закладів району

07.08.17

За пропозицією Батьківської ради та за підтримки голови районної ради Сергія Сітарського на базі навчальних закладів району розпочато проведення профілактичних медичних оглядів учнів 1 та 5 класів, а також дітей з хронічними захворюваннями та дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, перед початком нового навчального року.  

Так, на минулому тижні, 3 серпня було проведено медичний огляд дітей в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст. Оглядали дітей сімейні лікарі та залучені з вторинної ланки заступник головного лікаря Вінницької ЦРКЛ з питань материнства та дитинства Валерій Щербань і вузькі спеціалісти: дитячий невролог та хірург. Для більш детального обстеження дітям робили електрокардіограми та проводили забір аналізів, для чого з Вінницьких Хуторів був залучений ще й лаборант. Загалом, лікарі оглянули біля 50 дітей, хоча планувалось більше - 70 учнів.

Два тижні тому такий медичний огляд було проведено і на базі Вінницько-Хутірської школи, де встигли оглянути приблизно 60 учнів. Тепер на черзі Якушинецька СЗШ, де вже на п’ятницю заплановано проведення обстеження дітей перед початком навчального процесу. Директор навчального закладу спільно із завідувачем амбулаторії вже готують списки, щоб оглянути якомога більшу кількість дітей, які цього потребують.

Започаткування таких медоглядів є дуже позитивним та корисним, адже це значно економить час та охоплює значну кількість дітей, які повинні до початку навчального року пройти медичні огляди. Завдячуючи цьому, батьки не везуть здорових дітей в лікарні, а одразу на місці отримують повне обстеження, результати якого будуть безпосередньо передані до навчального закладу. Це значно економить час, дозволяє оглянути більшу кількість дитячого населення та запобігти збільшенню захворюваності серед дітей. Дуже приємно відзначити тісну співпрацю первинної та вторинної ланок, адже це значно підвищує ефективність та повноту обстежень.  

Звертаємо увагу батьків, що такі медогляди можуть бути організовані на базі усіх навчальних закладів району. Для цього необхідно спільно з директором школи звернутись до головного лікаря КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича та подати заявку на проведення медичного огляду учнів.            

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація