Заплановано засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

16.07.20

17 липня 2020  року о 09.00 год. - відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про встановлення посадового окладу голові Вінницької районної ради Закревській Тетяні Петрівні.

2. Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.

3. Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу з виплатою матеріальної допомоги.

4. Про доручення голові районної ради здійснювати в міжсесійний період повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територільних громад сіл, селищ району.

5. Про доручення голові Вінницької районної ради укладати в міжсесійний період договори та інші цивільно-правові угоди.

6. Про внесення змін до районної Програми розвитку архівної справи у Вінницькому районі на 2018-2022 роки.

7. Про використання службових автомобілів.

8. Про внесення змін до районної Комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

9. Про внесення змін до районної  Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 – 2020 роки.

10. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

11. Про встановлення  завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.

12. Про надання дозволу директору Побережненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Вінницького району Вінницької області Гуменчук Світлані Василівні на ведення годин педагогічної роботи.

13. Про внесення змін до рішення 68 сесії районної ради 7 скликання №98 від 18.06.2020 року «Про погодженння надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларісі Анатоліївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення».

14. Про надання дозволу директору Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області»  Гавурі Оксані Анатоліївні на ведення годин педагогічної роботи.

15. Про надання дозволу директору Комунального закладу «Великокрушлинецький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Громовій Світлані  Володимирівні на ведення годин педагогічної роботи.

16. Про надання дозволу директору Степанівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Вінницького району Вінницької області П’ятаку Миколі Романовичу на ведення годин педагогічної роботи.

17. Про зняття з контролю рішень районної ради.

18. Про надання частини основної щорічної відпустки головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу.

19. Про преміювання Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.

20. Про розгляд листа депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова від 13.07.2020 року №24 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 100,0 тис.грн. на заміну підлоги в глядацькій залі Горбанівського клубу.

21. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради від 02.07.2020 року №172 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 940 508 тис.грн.34 коп. на придбання медикаментів та тестів для надання допомоги при COVID-19.

22. Про розгляд листа Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 23.06.2020 року №11-2-3037.

23. Про розгляд листа Вінницької міської ради від 12.06.2020 року №01-00-008-27299.

24. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства Вінницький районний медичний центр медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 07.07.2020 року №01-436/1 щодо виділення коштів з районного бюджету для проведення обстеження жителів перед плановим оперативним втручанням (обрахована потреба на місяць складає 68 880 гривень).

25. Про розгляд листа Агрономічної сільської ради від 06.07.2020 року №389 щодо співфінансування в розмірі 1000,0 тис.грн. для оплати робіт по об’єкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул.Гагаріна в с.Агрономічне Вінницького району Вінницької області (ІІ черга будівництва)».

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація