Заплановано засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту

27.04.21

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

28 квітня 2021 року о 12 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту,на якому буде розглянуто наступні питання:                                                            

1. Про затвердження Програми використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2021 рік.

2. Про план роботи районної ради 8 скликання на 2021 рік.

3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

4. Про затвердження розпоряджень Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання № 71 від 22 грудня 2020 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2021 рік» (із змінами).

6. Про затвердження розпоряджень голови Оратівської районної державної адміністрації, прийнятих у міжсесійний період.

7. Про затвердження звіту про виконання Оратівського районного бюджету за 2020 рік.

8. Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально-важливі послуги населенню та яким буде продовжуватись оренда об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району без проведення аукціону.

9. Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 11.03.2021 року №157 «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу Оратівської районної ради, яке знаходиться в постійному безоплатному користуванні, на баланс Оратівської територіальної громади та Вінницької районної ради». 

10. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Оратівської територіальної громади

11. Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Іллінецької територіальної громади.

12. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Літинської територіальної громади.

13. Про передачу майна відділу освіти Літинської районної державної адміністрації, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

14. Про передачу майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Турбівської територіальної громади.

15. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району.

16. Про внесення змін в рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 11.03.2021 року №155 «Про передачу рухомого та нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району».

17. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської  територіальної громади.

18. Про передачу майна комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради», що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у власність Стрижавської територіальної громади.

19. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Лука-Мелешківської  територіальної громади.

20. Про передачу нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району на баланс Вінницької районної ради.

21. Про затвердження передавального акту Літинської районної  ради.

22. Про затвердження передавального акту Липовецької районної  ради.

23. Про затвердження передавального акту Оратівської районної  ради.

24. Про  затвердження передавального акту Погребищенської районної ради.

25. Про затвердження передавального акту Тиврівської районної ради.

26. Про затвердження передавального акту Іллінецької районної ради.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Малинки на території Педосівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.Педоси на території Педосівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Демидівка на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області (Гніванська міська об’єднана територіальна громада).

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Могилівка на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області (Гніванська міська об’єднана територіальна громада).

31. Про зняття з контролю районних програм та Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання відповідних Програм.

32. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація