Заплановано засідання постійної комісії з питань комунальної власності

17.01.19

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

18 січня 2019 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на проведення капітального ремонту пологового відділення.
2. Про звільнення ТОВ «ВІНПРОМБУД» від сплати орендної плати.
3. Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік.
4. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод.
5. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу.
6. Про затвердження Контракту від 27.12.2018 року з Головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
7. Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час).
8. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.
9. Про затвердження Плану роботи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2019 рік.
10. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
11. Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час).
12. Про внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання № 791 від 20.12.2018 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2019 році».
13. Про визначення плати за гаряче харчування школярів та дошкільників Вінницького району на 2019 рік.
14. Про затвердження акта приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
15. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність.
16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
17. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради,  Кривошеєвій Олені Валентинівні.
18. Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради, Плакиді Олексію Олексійовичу.
19. Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради, Сітарському Сергію Миколайовичу.
20. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за складність та  напруженість у роботі, престижність праці.
21. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
22. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні.
23. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
24. Про встановлення надбавки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
25. Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.
26. Про розгляд листа від відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації № 01-15/1828 від 14.12.2018 року.
27. Про розгляд листа від Департаменту освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації № 01-29-03/3361 від 12.12.2018 року.
28. Про розгляд листа від Вінницької центральної районної клінічної лікарні № 298 від 17.12.2018 року.
29. Про розгляд листа від Брацлавського НВК: ДНЗ, ЗОШ - інтернату І-ІІІ ступенів-гімназії Вінницької обласної ради № 540 від 28.11.2018 року (повторно).

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація