Заплановано засідання постійної комісії з питань комунальної власності

11.06.19

З метою підготовки питань на 59 сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

12 червня 2019 року о 14 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ади з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

2. Про відновлення діяльності Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області».

3. Про затвердження контракту №22 від 25.04.2019 року з директором Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області».

4. Про преміювання виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерини Петрівни.

5. Про надання основної щорічної відпустки виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

6. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

7. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району.

8. Про затвердження комплексного плану основних організаційних заходів Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на 2019 рік.

9. Про розгляд листа № 91 від 25.03.2019 року від голови правління ГО «Філософія Серця» - Ю.В. Григи.

10. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

11. Про затвердження звітів про незалежнуоцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

12. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної радина укладання договору оренди та додаткових угод до договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

13.Про затвердження договорів оренди.

14. Про передачу земельної ділянки у власність (шляхом викупу) фізичній особі-підприємцю Кравчуку Олександру Володимировичу.

15. Про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, і передається в оренду.

16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

17. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація