Заплановано засідання постійної комісії з освітніх та медичних питань

12.02.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

13 лютого 2019 року о 15 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

 1. Про звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2018 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень.
 2. Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 рокуза 2018 рік.
 3. Про встановлення доплати директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за несприятливі умови праці.
 4. Про продовження терміну дії Контракту №4 з директором Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради від 26.05.2009 року.
 5. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2018 рік.
 6. Про стан виконання заходів Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
 7. Звіт в.о. директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік.
 8. Прозатвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2019 рік.
 9. Про встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.
 10. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 11. Про розгляд листа від 21 січня 2019 року №45 Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради.
 12. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я на 2019 рік.
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація